בזמן שכולכם הייתם דבוקים לטלוויזיה בסלון והעלתם את הרייטינג של גמר "האח הגדול", כ-400 אנשים לא פחות מתוחים ודרוכים התאספו יחד במועדון "אברבנל 5" באשקלון מול מסך ענק ושלל פלזמות. שלט גדול עם תמונתה של עינב בובליל התנוסס בכניסה לברך את הבאים, ושאר כרזות ושלטים הונפו ברקע והביעו תמיכה בדורבן שקולע בזמן ובעינב "יא רבי שמעון" בובליל. 

 בין האורחים מצאנו גם משלחת של נשים מבוגרות מרמת השרון, לא פחות, ובידן שלט "באנו מרמת השרון לחזק את יוסי בובליל". ילדים, צעירים, נוער, מבוגרים, פרידמנים, בובלילים ושאר תושבי אשקלון – כולם כולל כולם דיקלמו כאן את אותה המנטרה, כמעט פה אחד – "סמסו 2 ליוסי בובליל".

רגע אחרי היוודע ששפרה לקחה את המיליון מאות אוהדי בובליל הוכו בתדהמה ולא האמינו שהם בצד המפסיד. "כנראה יש יותר פרידמנים ממרוקאים בארץ הזאת", הכריז הדי ג'יי לקול אכזבת הקהל. "הבובלילים עשו את כל התוכנית. עכשיו זה נראה לי מכור", הוסיפה תושבת מאוכזבת וחברתה סיכמה "אלוהים החליט שזה לא היה מגיע לו".

לקראת השעה שלוש לפנות בוקר חזר מצב הרוח לאנשים כאשר משפחת בובליל (מחוזקת באשר סימוני וקרן חסיס) הגיעה למקום והתקבלה בקול תשואות הקהל וזר פרחים של חזני. לאחר דברי התודה של יוסי, עינב והגברת הראשונה ורד בובליל, המשיכה החגיגה במקום עד שעות הבוקר המוקדמות כאילו היה זה יוסי שזכה במיליון. לקראת הבוקר יוסי ועינב הרגישו את העייפות המצטברת ופרשו לביתם. הבוקר הם כבר קמו ליום שכולו שפרה.