אין תמונה
לייטון מיסטר, מתוך הקליפ החדש. sexo sexo

לכתוב ש"אחת שיודעת" ממשיכה לדלג מעל כל טאבו אפשרי בטלוויזיה האמריקנית זה כבר מיושן ונדוש. עדיף פשוט שנספר לכם על הסקנדל התורן שהיא מייצרת ואת מי הוא מרגיז הפעם. הסדרה (אצלנו ב-HOT3), שאין לה שום בושה מהפריים טיים הלכה הפעם על משהו שמעולם לא נעשה בסדרות נוער, לפחות לא בצורה מפורשת: פרומואים מסתוריים במיוחד ששודרו לאורך החודש האחרון בישרו ששלוש דמויות מוכרות בסדרה הולכות לשכב אחת עם השניה, ביחד. יענו, שלישייה. אורגיה. מנז'-א-טרואה.

בשבוע שעבר גילה הארגון המתחסד "מועצת ההורים של הטלוויזיה" על שידור הפרק המדובר, ומיד החל לזעוק, לשלוח מכתבים ולדרוש לצנזר את הפרק. מדובר ברשלנות וחוסר אחריות, טענו ב-PTC, במיוחד כשמדובר על סדרה שרוב קהל הצופים שלה מורכב מנערות צעירות: "'אחת שיודעת' מציגה באופן שגרתי דמויות טינאייג'ריות שעוסקות בהתנהגות מינית מתירנית וחסרת השלכות, וזה גרוע לכשעצמו. אבל האם אתם באמת רוצים ליצור תקדים שבו בני נוער מתנהגים כמו כוכבים של סרטים כחולים?".

ברשת ה-CW, שרגילה לסנן שיחות ממועצת ההורים, סירבו להניד עפעף. "הסיפור מותאם לדמויות ומטופל בצורה אחראית", אמר מנכ"ל הרשת. "אנחנו לא מתכוונים להתקפל", הוסיף יוצר הסדרה ג'וש שוורץ, "אם כבר, אנחנו רק מחממים עניינים, כי הדמויות שלנו כבר לא בתיכון. ה-PTC הולכים לכתוב הרבה מכתבים בשנה הקרובה".

אמש שודרה האורגיה המדוברת, וזה הקיו שלכם להרחיק את הילדים מהמסך ולהתרחק בעצמכם אם אתם לא רוצים ספוילרים. כי זה מה שקרה שם:

בגדול - שום דבר מלוכלך ששווה לרכל עליו. הרבה צופים הביעו אכזבה מהסצינה המדוברת, שכללה בסוף דווקא את דמויותיהן של "הילדים הטובים" דן, ונסה ואוליביה (הילארי דאף בתפקיד אורח). התירוץ: אוליביה נאלצת לעזוב את אוניברסיטת ניו יורק, והצמד חמד מנסה לשכנע אותה להישאר ולהעניק לה חווית קולג' אולטמטיבית. אחד הסעיפים ברשימה הוא, כמובן, מנז'-א-טרואה. קצת צחוקים, קצת מבוכה, אוליביה מנשקת את דן, אוליביה מנשקת את ונסה, פייד דו בלאק ישר לבוקר שאחרי בו כולם לבושים. מזעזע.

ב"אחת שיודעת" מבטיחים שקו העלילה רחוק מלהסתיים, ובפרק הבא נקבל פלשבקים רטובים לאותו לילה סוער, כולל ייסורי מצפון וחרטה. באותו פרק, אגב, אמורה להתארח גם ליידי גאגא ולהופיע בסצינה מוזיקלית גרנדיוזית שכוללת סולמות ושמלות מלמלה, לפי מה שהסכימה לחשוף ("הם נתנו לי לעשות כל מה שאני רוצה").

ואפרופו סקס וגוסיפ גירל - את בלייר וולדורף אתם מכירים, נכון? מסתבר שהשחקנית שמגלמת אותה, לייטון מיסטר, היא גם זמרת מתחילה שבעיתוי מקרי בהחלט, שיחררה השבוע את הוידאו קליפ לשיר החדש שלה "Somebody to love", וכמה מפתיע - הקליפ נוטף סקס. מיסטר מתערטלת שם עם בנים, בנות, כריות, שמיכות, מיטה וספסל אחורי של לימוזינה, כאילו הייתה בלייר וולדורף בעצמה אחרי שלושה קוסמופוליטנים. ה-PTC כנראה היה כל כך עסוק בחזית אחת, שהוא לא שם לב מה בדיוק מגניבים לו בדלת האחורית. אנחנו הרווחנו.ריבאונד? לינדזי לוהאן צולמה מסתלקת מביתו של ליאו דיקפריו לאחר שבילו לילה שלם ביחד