אין תמונה
אב מגונן או ערס מאיים? שירן ויגאל

כבר הכנתי את הפיצוחים, שמתי לכלבים כובעים קטנים זוהרים, דחפתי בפה משרוקית ותכננתי לשאוג משמחה כשארז יודיע שליהיא מודחת ויגאל נשאר בבית, אבל אז יגאל החליט להסתכסך עם המאמי החדש של המדינה- ג'קי.

אחרי שאיים להוציא לו את האוויר כך שהתחת שלו כבר לא יוכל לצוף אפילו באקווריום של שימי, גם מסרונים טלפתיים של אורן זריף כבר לא היו בכוחם להציל אותו. מסכן הארוס של ליהיא, כבר שבועיים שהוא מחכה לקבל חזרה את הטבעת.

יגאל האיום

יגאל רוצה להוציא מג'קי את כל האויר
מי מתעסק - זה מז'יק. הרוחות סוערות בבית

יגאל היה הכלאה בין גבריות מתפרצת של מתקין פרגולות, לבין עדינות נפש של קוסמטיקאית. בין ערס שמאיים למחוץ אנשים כמו ג'וקים אחרי שיוציא להם את האוויר מהמשושים, לבין אב המגונן על שירן ורינת, כאילו היה אנגרי בירד והן היו שתי ביצים השייכות לו.

ולמרות כל הפוזה (שאני לא קונה לרגע) של הסיגר עם המשקפי שמש של השוטרים מטקסס, יגאל היה בעיניי המתמודד עם הלב הכי גדול בבית שהתאמץ להילחם, לא רק עבור עצמו, אלא גם עבור כל מי ומה שיקר לו.

הוא נאבק עבור גלעד שליט כשהחליט להשתמש בבמה שניתנה לו כדי לקרוא לשחרורו ("הוא יישב איתנו כאן יחד כדי שכולם יזכרו"), נאבק בחירוף נפש עבור שחרורם של ילדי הבית מעבדות אצל עמיר ("אני אמחץ אותך כמו ג'וק"), נאבק עבור הכבוד של ארוסה של ליהיא ("אכלת מהידיים שלו ועכשיו את מתייחסת אליו כמו אוויר?"), נאבק על כבוד הפרנסה שלו כשלא נשאר חייב לפרידה, שעקצה אותו על המרצדס ("אם לא היית עושה סמים, היית יכולה לקנות 4 מרצדסים") ונאבק בקרב האחרון על כבודה של שירן. נכון, הוא לא היה בגיל הממוצע של יתר המתמודדים והשאגות שלו הפריעו לאווירה הרומנטית של הבית, אבל מבחינתי בכל המעשים של יגאל היה יותר מז'יק מכל מה שראינו עד עכשיו. היה שלום.

זוגות זוגות

סיון מתרחקת מעמיר, נופר מתרחקת מג'קי
שרפו את עצמם מהר. עמיר וסיון מתרחקים

כנראה שתפילות הצופים עוד מימי העונה הראשונה נענו, ובעונה השלישית קיבלנו מבול של פרשיות אהבים ורומנים שממשיכות לצוץ מדי יום כמו פטריות אחרי הגשם. חלקם מעלים חיוך וחלקם עושים צרבת:

עמיר וסיון: זוג מסוף השבוע הראשון בבית, או כמו שאלירז ובובליל היו אומרים – "שרפו את עצמם מהר". פעם רוצים ופעם לא רוצים, או כמו שסער ואיילה היו אומרים – "תשנו תסריט, הסרט הזה כבר שייך למישהו אחר". מהבחורה הכי יפה, סיון הפכה בעיניי לבחורה הכי לא מושכת בבית, כשכל קיומה מתבטא במה שעמיר אומר. מהבחורה הכי חכמה, סיון הפכה בעיניי לבחורה הכי לא נבונה בבית, כשישבה וצחקקה למשמע הבדיחה  של עמיר ועוד הגדילה לאחר מכן להשיב לפרידה "מה? זה היה מצחיק".

ליהיא ועתי: הם נראים כמו סימן קריאה וסימן שאלה שחברו יחדיו. ללא שום קשר, מסוג הרומנים שניתן להיתקל בהם רק בסדרות כמו "אבודים". חיים במעין בועה שסביר שתתפוצץ בפניה של ליהיא לאחר שיעזבו את הבית ובדיוק כמו בין עמיר לסיון, גם כאן צד אחד חזק יותר מהשני, רק שבמקרה זה החזק הוא דווקא האישה. באופן אישי, הם מייצגים ומאפיינים בעיניי את כל מה שפסול בקשר. עשו מעשה מאד לא מוסרי, אך לעולם לא יודו בזה ויעדיפו להאשים את כל העולם פרט לעצמם. משתוקק לראות אותם יוצאים מהבית.

ג'קי ונופר: אפשר להמר כבר מעכשיו. הזוג הזה יהיה היחידי שישב ביחד גם בגמר, האחד מקום ראשון (נופר) והשני מקום שני (מז'יק). הקסם שלהם טמון בכך שבניגוד ליתר הזוגות, הזוגיות שלהם נמצאת באפיה ובישול איטי בזמן שהשפתיים של כל האחרים כבר נשרפו במיקרו. ג'קי זה ג'קי, השכל שלו איפשהו על העץ והתחת שלו במים וזה מספיק בשביל שנאהב אותו, אבל מי שיוצאת עם ידה על העליונה מכל הסיפור זו נופר.

גדולתה טמונה בכך שבניגוד מוחלט לאווירה המתירנית בבית, נופר היא הבחורה היחידה שלא נכנעת לזרם ומתעקשת להמתין לזה שיתייחס אליה כאל נסיכה פרסיה ולא כאל שיכורה שאוספים במועדון. בינינו, אם היה מדובר בבחור אחר יתכן שהמז'יק שלו כן היה עובד לה מהר על השפתיים, אבל בינתיים התדמית שהיא טווה בהחלט מספיקה בשביל לקחת את המיליון.

רינת ויואב: קודם כל, המון תודה לשימי שעזר לנו להבדיל בין התאומות. ואם חשבתי שהזוגיות בין ליהיא לעתי מוזרה, אז הזוגיות הזו לא רק שהזויה, אלא גם לא ממומשת, לפחות לא בבית. לא ברור מה גרם ככה ליואב להתאהב באחת התאומות, לדעתי מדובר פשוט בכמיהה לאופי של רינת, שמבטא את כל מה שיואב מרגיש שחסר בו.

אין תמונה
שירן ורינת. כבר לא זהות, ותודה לשימי הדג

>>> פפראצי: עוז זהבי טס לתאילנד