אין תמונה
ארז. מי אמר דיקטטור?

עכשיו, לאחר שנכשל ניסיונו של אביב לכבוש את משבצת הבובליל של העונה, פוזר מעט הערפל וסוף סוף גיליתי את הכוכב האמיתי של העונה. ארז דה דרזנר, שזה בעברית ארז ה-דרזנר, הוא מסוג הדמויות שמאירות עיניו של מלהק שכבר חשב שראה הכל. ויהי מה!

המניפסט הנרקיסיסטי שלו בשעות הבוקר, שקרא לעניים להכין מילקשייק בננות ו-10 חביתות למלך ההולנדי, הפך לאחד מרגעי השיא של העונה והוכיח כמה הבחור מודע למצלמות. יוסי המציא את זה בעונה הראשונה כשתופף על הבטן והציע קפה למצלמות, מנחם בן שכלל את השיטה כשקרא לביבי להקים ממשלת איחוד ואילו ארז פצח בעוד אחד מנאומי בראשית הנפלאים שלו: "ויהי ערב, ויהי בוקר, ויהי מה!... אנרגיות חיוביות".

אין גם ספק, בדיוק כמו יוסי ומנחם, גם ארז זוכה לזמן מסך משמעותי וליחס מיוחד מהאח הגדול, שמפגיש אותו לארוחה רומנטית עם בחירת ליבו. היא בת 20, היא מתוקה, היא חירשת והיא מאד מאד אוהבת אותו. אמנם יותר מסתדרת לי סיטואציה של אלירז מדבר עם מישהי דרך מחיצות, אבל די עם הציניות, רק אנרגיות חיוביות. ויהי מה!

חלף הסתיו

השבוע נפרדנו משני מתמודדים חביבים ביותר, שבמידה רבה לוהקו יותר בזכות חריגותם הפיזית מאשר חריגותם הנפשית. בנצי וסתיו הוכיחו שלא מספיק לעבור ניתוח לשינוי מין ולמצמץ כל שלוש שניות כדי לרתק את הקהל ואצבעותיו המסמסות.

אין תמונה
סתיו. אכזבה

בנצי, החביב ביותר מבין כל הדיירים, שבר שיא כשהפך למתמודד הישראלי הראשון בפורמט "האח הגדול' שאשכרה החליט שהוא עוזב ופרש תוך כמה שעות. מתמודדות כמו רנין בולוס וקורין אלאל הרגילו אותנו להתייחס לאיומי פרישה כמו לילד שצעק 'זאב', אבל כנראה שכשדובי חמוד צועק זאב, הוא באמת מתכוון לזה. לבנצי היה סיכוי מצוין להפוך לאיתי זיו, כזה שכמעט אף אחד לא מצביע נגדו והוא משתחל לגמר ומגיע למקום הרביעי. אני אישית אתגעגע אליו, למרות שלמען האמת לא ממש הבחנתי בקיומו.

סתיו, לעומת זאת, הוליכה אותי שולל. בתחילת הדרך חשבתי שנועם הליכותיה, סיפורה האישי המרגש ותספורת הקארה יהפכו אותה לשפרה 2, כזאת שתעמוד בעוז ובגבורה עד לקו המיליון. בפועל, פרט לנחמדותה, סתיו לא הובילה שום אג'נדה, לא התייצבה איתן מול אף מתמודד והחמור מכל - בכלל לא ניסתה לסרוג. ובכן, כאן זה לא בית מלון, מדובר בבית משוגעים וקרקס להנאת הצופים, ואם אתם רוצים בוטנים כדאי מאד שתתחילו לקפוץ.

משחקים בחצר האחורית

אין תמונה
איילה. אמביוולנטית

איילה שיחקה עם אלירז וגואל משחק קצר של אסוציאציות, רק שהמשחק היה מאד מחושב ומכוון מצלמה. אז בוא נעזור להם באמת לשחק אותו:

איילה
בית - ביטחון ( המקום האחרון שאני רוצה להיות בו).
סקס - חובה (אם רק לא היו כאן מצלמות הייתי מפרקת את סער).
אהבה - חיים (בחוץ מחכה לי בחור בשם חיים ואני משחקת פה עם כולם).
איילה - אמביוולנטית (מנסה להישמע חכמה).
איילה באח הגדול - לאט לאט (ככה יחשבו שאני אהיה יותר מעניינת בהמשך).

אלירז
בית - משפחה (אמהות, בבקשה תסמסו).
אמא - אוכל (אמא, בבקשה תסמסי).
נשיות - כל הכבוד (נשים, בבקשה תסמסו)
מיליון - רחוק (אני זוכה)
האח הגדול - גזעי (הייתי חייב שוב לדחוף את המילה הזאת).

גואל
אמא - מעדיף לא לדבר על זה (רוצה לספר לנו משהו?)
גבריות - אין לי (איזה כיף להתבכיין).
שמחה - קצת שכחתי (איזה כיף להתבכיין2).

דברי הדיירים

ארז דה דרזנר, יוסף נתן בכר
ארז ויוסף. מי כאן הפלצן? | תמונת AVI: האח הגדול

1. "אתה פלצן. אני שונא פלצנים" (ארז אולי חרש, אך בהחלט לא תתרן).
2. "סגול זה צבע של אנרגיות חיוביות" (ארז בולע את הכדור הסגול ויהי מה).
3. "הגוף שלי חם. אני אקבל סטרס" (שרה חמה קרח).
4. "אני לא אחת הכלבות שלך, סער" (איילה זה עוף וכלבה זה חיה).
5. "בוקר טוב אסי עזר" (ארז אכל יותר מדי ביצים).