רינת מסכמת את התקופה בבית
רינת. עכשיו את יכולה לפגוש את אלירז

עם פתיחת העונה, 5 דיירים הוצנחו היישר לתוך משימת קומנדו סודית: שירן, רינת, יגאל, ג'קי וליהיא, כשמתוכם שרדו עד כה רק שניים. הכי סיירת "האח הגדול" שאפשר. יגאל נפל בקרב מול כל מה שזז, ליהיא כמעט נפלה כשקפצה על הרימון של עתי והבנות פשוט נמחקו מחוסר עניין לציבור. רק ג'קי והפופולריות שלו המריאו אל-על.

בסצנה קורעת לב ואוזניים רינת נפרדה משירן, מבלי לדעת ששתי דקות מאוחר יותר היא בעצמה תעזוב את הבית ותריב עם אחותה מי יותר אוהבת את אלירז. מה שמלמד אותנו שגם כשאתם חושבים שהכל אבוד, תמיד יכול להיות הרבה יותר גרוע. אבל לכו תדעו, אולי תפגשו בדרך את אלירז.

הדמיון שהכניס את הבנות האלה לבית מלכתחילה הוא גם מה שהוציא אותן משם: הן קראו ביחד Oh My God, רקדו ביחד Oh My God, ישנו ביחד Oh My God, אכלו ביחד Oh My God, צחקקו ביחד Oh My God ופלטו אותן שטויות ביחד Oh My Go - אבל רק שירן נישקה את ג'קי. Oh My God.

הדבר היחיד שבאמת קסם לי בנוכחותן היה הקשר הבלתי אפשרי שלהן ליואב, מעין מפגש מועדון של מעריצי "האח הגדול". יואב הוא שגריר של אנשי המקלדת, אלו שכותבים בלוגים, ואילו התאומות משמשות כמעין מראה לקהל ה"אני חולה על אלירז". אז הן כבר לא יזכו העונה, אבל לפחות יגשימו את חלומן האמיתי להרגיש כמו כוכבות.

3 שיטות לכבוש ליבה של אישה

אתמול זכינו לצפות בשלוש דרכים שונות לזכות בליבה של אישה: שיטת עמיר, שיטת יואב ושיטת מז'יק.

שיטת עמיר: על הזכר להתייחס בביטול וזלזול למושא חיזוריו, במקרה זה מדענית העונה לשם סיון, לשכב כמו עריץ על המיטה ולהתפאר מול חבריו הזכרים (יואב) בכך שיש להתייחס למושא הניסוי בכוחניות וזלזול ("תהיה אליה חרא, היא תסגוד לך"). אבל בשעת חשיכה, כשחבריו הזכרים לא מבחינים בו, הוא ממהר לזחול אל מיטתה וללחוש באוזנה דברי חנופה זולים כמו "את לא יודעת כמה התגעגעתי אלייך". יש לציין ששיטתו של עמיר זוכה לאותה כמות חיוכים גם כשהוא מזלזל בסיון וגם כשהוא מתחנף אליה, ועל כן יש לבחון כי אולי קיימת תקלה כלשהי במושא הניסוי.

שיטת מז'יק: על הזכר לחזר במרץ אחרי הנקבה, במקרה זה חתולה פרסית העונה לשם נופר, תוך התעלמות מוחלטת מסימנים כגון אדישות, דחייה וצרחות היסטריות המעידים על כך שהיא לא ששה לחיזוריו. עליו להרכין את ראשו בפניה, לנסות ליזום איתה מגע בכל רגע נתון, לבנות לה מקדשים ולדבר בקול לתמונה שלה כשהוא מתגעגע אליה - למרות שהיא נמצאת שני מטר ממנו.

עמיר נותן טיפים על בנות
יואב. יותר חלש משימי הדג

שיטת יואב: על הזכר לבחור לעצמו נקבה, לא קשורה אליו ככל שניתן, במקרה זה דיירת בדימוס העונה לשם רינת, ופשוט לא לעשות כלום. עליו לשבת ולנעוץ בה עיניים, לפנטז איך הוא היה מאכיל אותה במופלטות במימונה, רוקד איתה בהופעות של משה פרץ ומסיע אותה במאזדה מיאטה לעשות ציפורניים וגבות ולהמתין שהיא תקבל הוראה מהרב הראשי לישראל לצאת איתו.

אולי זה יפתיע אתכם לשמוע, אבל בשבוע האחרון יואב מתחיל להתחבב עליי במיוחד. בזמן שמרבית הדיירים משתדלים להראות קשוחים, יפים, מצחיקים, אסרטיביים, אסתטיים, בשלנים או בכללי להיראות חזקים במה שהם טובים, יש משהו מיוחד וחדשני בכך שהבחור מפגין דווקא את החולשות שלו. יחד עם לי עוז ושימי הדג, יואב הפך לפייבוריט שלי במשחק.

>> מה קרה כשכוכבי "היפה והחנון" נפגשו עם קובי פרץ?