אין תמונה
פייר, שווה מיליון

להוליווד יש את סשה ברון כהן שמחרפן אנשים בסרטים כמו "בוראט" ו"הדיקטטור", לאוקראינים יש את ויטאלי סדיוק שדופק בוסות לכוכבים על שטיחים אדומים, ולנו יש את נמרוד קמר. האיש וההזיה סיפק אמש את הגרסה שלו לרוברט רדפורד בפסטיבל קאן, כאשר שיגר הצעה מגונה לדוגמנית/שחקנית קלי ברוק כשהציע לה מיליון יורו תמורת לילה איתה, ועל הדרך הצליח להערים על התקשורת הבריטית.

ה"דיילי מירור" וכלי תקשורת נוספים בממלכה מיהרו לפרסם כיצד במהלך הקרנת סרטה החדש בפסטיבל קאן ניגש בחור אלמוני לברוק, הציג עצמו כמיליונר צרפתי בשם פדרייך והציע למגה הורסת הצעה מגונה בסך מיליון יורו תמורת גלגול משותף בין הסדינים.

"כן, זה אני המיליונר מצרפת ופדרייך זה שמו האמצעי של אבי", מאשר קמר בשיחה מקאן את הדאחקה שמשגעת את בריטניה. "הכל קרה כאשר בזמן הפוטו שוט של ברוק לסרטה החדש ניגשתי אליה והגשתי לה צ'ק אמתי לגמרי על סך מיליון יורו תמורת לילה אחד איתי. הסברתי לה שאני בתול ויש לי צרכים וגם פנקס צ'קים פתוח".

בבקשה תגיד לי שזה היה בצחוק?
"לא, ממש לא. אני לגמרי בקטע של מיליונר שמציע לה כסף תמורת לילה של אהבה. אני חם על קלי ברוק כבר שנים ותמיד חלמתי לבוא ולהציע לה הצעה מדהימה שהיא לא תוכל לסרב לה, והיא באמת לא רצתה לסרב לה אבל אז המאבטח שלה התערב וגירש אותי מהר".

נמרוד קמר
אז כמה לשעה?

איך ברוק הגיבה להצעה הנדיבה שלך?
"בהתחלה היא הייתה המומה ואחר כך היא חשבה שזו מתיחה שעושה עליה השותף שלה לסרט. נראה לי שאחרי זה היא הייתה זורמת כי בכל זאת זה הדבר הכי מעניין שקרה לה בפסטיבל אבל אז השומרים שלה הגיעו כל כך מהר והפרידו בנינו. הם איימו לזרוק אותי לבריכה, אבל ביקשתי שלא כי יש לי נייד חדש וחבל לי עליו".

שנבין, הצ'ק שלך אמיתי?
"הצ'ק לגמרי אמיתי, הוא מחשבון בנק שלי"

אז אתה באמת מיליונר?
"זו שאלה אישית מדי, אני לא רוצה לענות"

מה היה קורה אם היא הייתה לוקחת את הצ'ק?
"זה הדבר שהיה הכי משמח אותי, הייתי שמח ללכת אתה יחד לבנק ולהפקיד אותו".

זו פעם ראשונה שאת עושה את זה?
"עשיתי את בקאן לפני כמה ימים גם לעוזרת ההורסת של פי דידי. ואחרי שהצעתי לה, הלכתי לפי דידי וסיפרת לו. כשהתקרבתי אליו הוא ישר צעק לשומרים שלו שהוא זוכר אותי מפריז וביקש מהם שייקחו אותי משם".

נמרוד קמר
מגורש על ידי מאבטחים?

אתה מתכוון להמשיך עם ההצעה הזו לעוד נשים?
"כל עוד אף אחת לא פודה את הצ'ק אני אמשיך במרץ".

אז בעצם אתה סוג של בוראט כזה?
"בוראט זה לא ההשראה שלי אם כבר אז  אנדי קאופמן, אבל לא מהתקופה שהוא היה סטנדאפיסט, אלא מהתקופה שהיה מתאבק. אני גם מעריץ את האיטלקי שפתח חשבון טוויטר מזויף של האפיפיור. הוא הרול מודל שלי".

נגיד. אבל בוא נודה על האמת, זה די אותו סגנון של סשה ברון כהן.
"אני נגד הדיקטטור, הכל שם מבוים. הוא הגיע לקאן ויש לו הזמנה לכל מקום. הוא משלם למאבטחים שיעיפו אותו ולצלמים שיצלמו את זה בלייב. תכל'ס, הוא הכי פאסה. הסרט החדש שלו זה קומדיה רומנטית".

אם אתה אומר. לסיכום, חוץ מלהציק לכוכבות מה עוד אתה עושה בימים אלו?
"אני גר בלונדון, כותב במגזין של אופנה ומדיה שנקרא "VICE magazine" וגם עובד עם חברים על תוכנית ל- bbc".

אין תמונה
הכתבה ב"דיילי מירור"

נמרוד קמר
בוראט הישראלי?

נמרוד קמר
אולי ברונו

נמרוד קמר
למוטב בלבד

נמרוד קמר
דחוי, סבבה?

_OBJ