אין תמונה
ליהיא. מדונה שיק?

קשה קצת לדמיין כיצד הצלחנו לשרוד לפני שליהיא גרינר פרצה לתוך חיינו.  מאז שהסנסציה הצהובה נמלטה מבית האח הגדול כסגניתו של ג'קי, היא כובשת את התעשייה כטורנדו אמריקאי רועש במיוחד. בראיון למגזין רייטינג שיוצא מחר היא שופכת הכל, כולל על מערכת היחסים הזכורה עם עתי שולברג.

 "הוא צריך להגיד לי פאקינג תודה כל יום על הפרסום שהוא זכה לו בגללי", היא מספרת, "אבל לא, הוא פשוט לא מדבר איתי. היינו ביחד עד לפני חודש וחצי, חודשיים ואז הכול נגמר. סיוון קליין נכנסה לתמונה וזאת הולכת עם כל מי שחם לשנייה. היא קפצה גם על אלירז, על כל מי שחם".

 והיא לא עוצרת: "נכנסתי עם עתי למשדר 'לתת' בערוץ 24 ופתאום אני קולטת שהיא שם. אני ועתי מתיישבים והיא כזה 'יואו, איזה חמודים אתם, אתם כאלה יפים ביחד'. ואני אומרת לעצמי, פאקינג ביץ', דוד, וואט דה פאק? איך היא מעיזה להגיד לי דבר כזה אחרי שהיא הייתה איתו. אני הכי הייתי הכי רגועה. אני מסוגלת להגיד לה בלייב, 'שאט דה פאק'. אבל עתי לא אהב את זה אז שתקתי בגללו. כיבדתי אותו. ראיתי אותה אחרי זה בהשקה ואמרתי לה 'את פשוט צבועה, יו נואו?' את לא חייבת לי שום דבר, את יכולה לעשות מה שאת רוצה, להיות עם מי שבא לך, אבל אל תיהיי מזויפת! אל תסתכלי עלי, אל תחייכי אלי, אל תגידי לי שלום".

 "ואז היא סימסה לעתי שלעולם לא ידבר עליה יותר", היא ממשיכה, "היא השתגעה עליו, ואז הוא סימס לי 'לעולם אל תביכי אותי שוב. את איום לקריירה שלי'. איזו קריירה? בשביל סיון פאקינג קליין, דה סטופיד ליטל ביץ', הוא מנתק איתי את הקשר?! אני זאת שצריכה לכעוס".

סיון קליין - אירוע לוק בלייזר (צילום: אלעד דיין)
סיון קליין. צ'ילבות | צילום: אלעד דיין

 בהמשך הראיון מספרת גרינר על חיי המין הסוערים שלה עם עתי בבית האח הגדול." אני ועתי, היה לנו חיבור מטורף. לא יכולנו להתאפק, זה מאוד קשה. עשינו סקס וכל ההפקה ראתה. אמרתי שאין מצב שהם משדרים את זה ככה. עם אבירם היה לי סקס גרוע ועמדתי בזה חמש שנים. בכיתי כל הזמן".

 "עתי הוא הבסט, דה בסט, וזו הסיבה שהייתי עצובה שהוא לא מדבר איתי יותר. הייתי עצובה שאנחנו לא שוכבים יותר. במהלך קיום יחסי מין אני לא מצליחה לגמור. עתי גרם לי לגמור פעם אחת, במקלחת, וזה לקח לו שעה. דיברתי עם פרידה על זה והיא אמרה לי 'מאמי, את לא גמרת', יס איי דיד!".

 ליהיא לא מהססת לדבר על כך שהיא לא מפספסת אף השקה. "זה לא שאני נדחפת לכל ההשקות", היא מסבירה",  זה הם שמזמינים אותי. נופר וסיון לא מוזמנות לכל אירוע כי אין להם פרסונליטי. אני אומרת למה להפסיק ללכת לכל ההשקות האלו? יפסיקו לשים תמונות שלי, יפסיקו לדבר על איך שאני לבושה. אני הולכת פור ביזנס. עכשיו קיבלתי קמפיין בגלל שפגשתי את הבעלים של החברה ודיברנו. אנשים מתרגשים טו סי מי לייב".

 הראיון המלא במגזין רייטינג שמצורף למוספי סוף השבוע של מעריב.  

אירוע אבסולוט - עתי שולברג (צילום: אלעד דיין)
עתי. הסקס היה דה בסט | צילום: אלעד דיין

>> והנה הפיינליסטים של היכל התהילה