אין תמונה
אבי משולם. עורך ראשי בגיל 34

אבי משולם מונה לעורך הראשי של "מעריב", כך הודיע היום (ג') יו"ר קבוצת "מעריב", ד"ר זקי רכיב. משולם יחליף בתפקידו את יואב צור, המשמש בשנה וחצי האחרונות כעורך הראשי של "מעריב", וזאת כפי שפורסם לראשונה ב"גלובס".

צור יישאר בקבוצת "מעריב" וימונה לתפקיד מנכ"ל מעריב החזקות, תפקיד במסגרתו יהיה אמון על פרויקטים ייחודים שיוטלו עליו על-ידי יו"ר הקבוצה.

משולם, 34, שימש עד לפני מספר חודשים כעורך הראשי של אתר וואלה, בו עבד בעשר השנים האחרונות, ומשמש בנוסף כמרצה לתקשורת במרכז הבינתחומי בהרצליה.

רכיב הודה לצור על "תרומתו הרבה בתפקידו כעורך ראשי בתקופה מורכבת ומאתגרת", ואיחל לו הצלחה בתפקידו החדש. לדבריו, "יואב המשיך את המסורת של עיתון מוביל, עיתונות חוקרת, חסרת פשרות וחשיפות, תוך שמירה על ערכי העיתונות החופשית, האתיקה והמוסר. אבי משולם מביא עימו ידע וניסיון בתחום התקשורת והעריכה בתחומי המדיה השונים, ואני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש והמאתגר".

מנכ"ל קבוצת "מעריב", אווה מדז'בוז', מסרה כי "לקראת גיבוש האסטרטגיה וחיזוק 'מעריב' כקבוצת תוכן מובילה בישראל, ובימים בהם נדרשת הקבוצה להתמודד עם השוק המשתנה והתאמת התכנים לכל סוגי המדיות, אני בטוחה כי יחד עם צוות ההנהלה והעובדים המקצועיים תעלה הקבוצה על דרך המלך ותספק לציבור תוכן איכותי במגוון המדיות".

משולם אמר כי הוא "גאה להצטרף למערכת עם מסורת עיתונאית אשר החלה לפני כ-63 שנים. בסיועם של האנשים שעושים את 'מעריב' כל יום מחדש, נשמור על ערכים של עיתונות חופשית הנאמנה לקוראיה בלבד, ונהיה לגוף עיתונאי הנפגש עם הציבור בכל מדיה".

אין תמונה
אווה מדז'בוז'. בטוחה שהקבוצה תעלה על דרך המלך

>> והנה עוד מינוי מפתיע: מיקי חיימוביץ' תגיש את חדשות הספורט