נטע גרטי על שער את (יח``צ: תמר קרוון,  יחסי ציבור )
נטע גרטי. הוילונות מוגפים כל הזמן, אז אל תנסו אפילו | יח``צ: תמר קרוון, יחסי ציבור
היא שחקנית מצליחה ומוערכת, היא מאוהבת בבעלה, פיטר רוט, היא אם משקיענית להלנה בת השלוש והכי חשוב: היא תמיד לבושה מדהים. האם החיים של נטע גרטי פשוט מושלמים? בראיון איתה, המתפרסם בגיליון החדש של מגזין "את" ויוצא מחר לחנויות, היא טוענת שמדובר באחיזת עיניים. "אני ממש לא מרגישה מיסיס פרפקט", היא מכריזה.

גרטי מספרת בראיון לראשונה על התקופה הקשה שעברה עליה לאחר לידת בתה. "זו הייתה תקופה מאוד מטלטלת. לא היה דיכאון אחרי לידה, אבל כן הייתה התמוטטות עצבים. לא הייתה לי עזרה, וגם הייתי במוד כזה שלא יכולתי לשחרר, לא יכולתי לדמיין שמישהי אחרת תחזיק אותה מרוב שהייתי קשורה אליה. בפעם הבאה זה כבר לא יהיה ככה".

גרטי חושפת בראיון כי היא ובני משפחתה נוהגים להסתובב בבית בעירום. "הדבר הראשון שאני עושה כשאני נכנסת הביתה זה להוריד בגדים. אנחנו שלושתנו נודיסטים, הווילונות אצלנו תמיד מוגפים בגלל זה". אולי בגלל זה היא סירבה כאשר פנו אליה מהפקת "מחוברות" בבקשה להשתתף בסדרה. "אמרתי לא כי אני שחקנית, ואם יראו אותי בהכי סחלה של הסחלה של הבית שלי, מי כבר יאמין לי כשאני אעשה תפקידים אחר כך? זו סדרה שווה ביותר בעיני, אבל זה להקריב את התחת שלך על מזבח הטלוויזיה. זה לכרות ברית עם השטן".

 גרטי, שהשנה חגגה 30, מספרת שהגיל עושה לה רק טוב. "אני מרגישה הרבה יותר טוב עם עצמי. לא הייתי חוזרת שנייה אחורה. פעם הייתי הרבה יותר משוגעת, עברתי התנסויות שאני יכולה להגיד בשקט שעשיתי מספיק, תמיד עשיתי מה שרציתי, בגיל 20 עזבתי את הבית לניו יורק, תמיד היו לי חברים מופרעים, העיפו אותי מבית ספר אלפי פעמים. היום אני במקום הרבה יותר שקול ונוח ונעים".

 הראיון המלא מתפרסם בגיליון החדש של מגזין "את".

נטע גרטי לעיתון את (יח``צ: תמר קרוון,  יחסי ציבור )
מחוברות? זה לכרות ברית עם השטן | יח``צ: תמר קרוון, יחסי ציבור

>> והנה עוד זוג שהיה צריך להגיף את הוילונות: תפסנו את ליאו בפפראצי בלעדי