אין תמונה
שריג. עץ עקום
לא חייבים מנוי לכבלים בשביל להפנים שהסדרה "מחוברים" כבשה את הביצה ובצל העניין שמעוררים ארבעת הזכרים על המסך, יתכן והכוכבות האמתיות הן בכלל נשות המחוברים.

בגיליון הקרוב של המגזין "את", שיגיע לדוכנים ביום שני הקרוב, יופיעו על השער מיכל גולדן, דפנה גרין ועידית שריג, שידברו על הכול כולל התייחסות ראשונית של הזוג שריג על המשבר בנישואים.

"בהתחלה לא הסכמתי. בסופו של דבר הסכמתי, כי אני אוהבת את רן", מסבירה עידית מדוע התנדבה לחשוף את חיה מול המצלמה. "הרבה נשים עושות ויתורים עבור בן הזוג - אם זו אשה שבעלה עובד בחו"ל והיא יושבת לבד, אם זו אשה שהגבר שלה רוצה כל שבת לעשות טיול אופניים, וזה הוויתור שאני החלטתי לעשות".

"אני באמת מאוד שונה ממנו, מופנמת, לא פומבית, לא זקוקה לחשיפה וזה לא פשוט לי. אני מנסה ליהנות מזה, אבל קשה לי. רן לא דופק חשבון יש לו שארם מטורף. הוא לאבר בוי, והוא מקבל המון הצעות, 'תתחתן אתי', 'אני מוכנה למצוץ לך', מכתבים הביתה. הוא חתיך מאוד ויש לו חוש הומור, וזה די כובש".

שער "את": נשות מחוברים (יח``צ: גלעד בר שלו,  יחסי ציבור )
שריג, גולדן וגרין. הכל למען הבעל | יח``צ: גלעד בר שלו, יחסי ציבור
בהמשך הכתבה מגיב שריג לדברים ומרחיב על היחסים עם אשתו בצל השמועות על רומן סודי: "עידית ואני נמצאים בצומת, הזוגיות במשבר, אין לדעת מה יקרה. אני כולי מלא סתירות, רבדים, פגמים, אני עץ עקום, ועץ ששותלים עקום נשאר עקום. היא עץ ישר. אצלה יש פחות סתירות. היא אדם עם המון כנות, אבל אומץ אף פעם לא היה לה, ואני מקווה שהתהליך שעברנו בסדרה נתן לה את זה. אני רואה את זה קורה, וזה מרגש אותי. אני אסיר תודה לה על זה שהיא הלכה אתי על הדבר הזה".

"רציתי שיראו את הבית שלי, בעיני זו שליחות", מסבירה מיכל גולדן את הסכמתה לשתף פעולה עם בעלה, שי. "הסדרה הזאת מתחברת לשי בול, והבנתי את הצורך הזה. מהצד שלי, ההסכמה באה משום שהדרך שבה אני חיה את חיי ומנהלת את הזוגיות שלי היא גם העסק שלי. יש לי איזושהי אחריות להגיד לעוד נשים את מה שאני יודעת, כי הייתי שם. אני גאה לומר שבניתי את המשפחה שלי. היו רגעים ששי רצה ללכת. ומבחינתי, עבור הילדים שלי, זו לא הייתה אופציה, בגלל הסיפור של שי, ובגלל אלף ואחד דברים. שי אוהב עד הסוף ובועט עד הסוף".

דפנה גרין מודה שהתוכנית פגעה בה: "זה פוגע לי במוניטין, בעבודה, אנשים מתחילים להיכנס לי לכיס, איך הוצאת 4,500 שקל על סכו"ם? אני באה מבית שלא אומרים בקול רם ולא מוציאים עיניים, אף אחד לא צריך לדעת מה יש לך ומה אין לך, אבל לילד מנתניה היה דחוף לומר שהוא מיליונר".

מחוברים (יח``צ: ינאי יחיאל,  יחסי ציבור )
מחוברים. כשהמציאות והמציאות נפגשות | יח``צ: ינאי יחיאל, יחסי ציבור

>> דיוויד ארקט חושף פרטים על הפרידה מקורטני קוקס