שערוריות

מאבק היוצרים הגיע השבוע לשיאו כשהבמאית איבתיסאם מראענה ושתי מפגינות נוספות התפרצו לאולפן "היום שהיה" והפריעו למהלך השידור החי.

נתן בשבקין מ"הישרדות" הכעיס מוסלמים ונוצרים רבים אחרי שכינה את הנעל שלו "מוחמד" ו"נסרין". ההתבטאות הופיעה באינטרנט וחברי כנסת ואנשי ציבור ערבים התלוננו שהתבטאויותיו פגעו ברגשות של מיליארד וחצי איש. ערוץ 10 הדגיש שהקטע שודר רק בקטעי אינטרנט.

בר רפאלי הסכימה להתנדב לקמפיין הסברה לחיסכון במים ללא תשלום. בעיתון ידיעות אחרונות פרסמו כי בר תקבל על הקמפיין עשרות אלפי שקלים. הידיעה הכתה בתדהמה את רפאלי, שכאמור התנדבה לפרויקט בחינם, והיא החליטה שאם בידיעות לא יפרסמו תיקון - היא תפרוש מהפרויקט.

עברו אודישן

 מייקל לואיס יככב בסדרה מוקומנטרית חדשה בהפקת "אנטנה", שתעקוב אחר ההתנהלות במשרדים ברחבי המדינה והתקשורת בין העובדים השונים. דודו טופז צפוי גם הוא להשתתף.

אסתי גינזבורג לוהקה לשחק לצד אל פאצ'ינו בסרט ההוליוודי "מרי", שיעלה לאקרנים באפריל 2010.

"רוקדים עם כוכבים" חוזרת: השמועות אומרות שעינב בובליל בדרך לשם, כמו גם קובי פרץ. אקי אבני קיבל הצעה וסרב, פרודתו סנדי בר דווקא הסכימה.

מאורסת (צילום: רועי ברקוביץ')
בובליל. מי יהיה הפרידמן שירקיד אותה? | צילום: רועי ברקוביץ'

עובדים על זה

עוד סרט מלחמה: אחרי "בופור" ו"ואלס עם באשיר" גם יריב הורוביץ יביים סרט על צה"ל. השבוע הוא אפילו הצליח להשיג תמיכה מערוצי הטלוויזיה הצרפתיים "ארטה" ו"קאנל פלוס". הסרט יעסוק בדילמות המוסריות העוברות על חיילים קרביים ששירתו בעזה בימי האינתיפאדה הראשונה.

סדרת המתח לנוער "דאוס" ממשיכה לעונה שנייה ביס שתעלה בדצמבר 2009.

"תמרות עשן" הולכת לעונה שנייה. החלו מגעים לעונה נוספת בהוט לסדרה העוסקת בתעלומת היעלמותם המסתורית של חברי קיבוץ "תמרות עשן" .

בהוט מפתחים סדרת דרמה בת 12 פרקים שתעסוק בסקס. את הסדרה יוצר ויביים שחר ברלוביץ'.

ערוץ הילדים בוחר מנחה חדש: מאות אנשים הגישו מועמדות והשבוע נחשפו 12 האחרונים כשאחד מהם יזכה להצטרף לדון לני גבאי, עדי הימלבלוי, קובי מחט, תום אבני וטל מוסרי. לא נכנסו לרשימת ה-12: איילה מורנו, אחות של טלי, והחבר של שירי מימון, יוני רג'ואן. 

חנוך דאום יגיש תכנית חדש בגלי צה"ל בשם "שעת נפש", שתעסוק בנושא נפש ופסיכיאטריה. לצידו של חנוך יגיש את התכנית הפסיכיאטר ד"ר אילן רבינוביץ'.

אסף ציפור מפתח דרמה חדשה בשם "זו השעה", שתעסוק בהצצה אל חדר אירוח מפוקפק במושב בשרון שהזוגות הפוקדים אותו לא באו לנפוש, אלא להסתתר, אם זה לסטוץ רגעי או לרומן חסר סיכוי.

בבית הוורד מדברים ש...

אלי אילדיס בכובע (צילום: עודד קרני)
אילדיס. כבר לא 10 | צילום: עודד קרני

גלית גוטמן תנחה את טקס מלכת היופי, שישודר גם השנה בערוץ 10.

תוכניתו של אלי אילדיס "המופע המוטורי" תעזוב את ערוץ 10 ותעבור ככל הנראה לרשת בערוץ 2.

אחרי שנתיים בערוץ מוזיקה 24 עובר ירון אילן עם תוכנית הזמר הים תיכוני "מנטה" לערוץ 10. אילן צפוי לקבל את רצועת שישי בערב בערוץ, אחרי תוכנית האקטואליה, החל מראשית חודש מרץ.

המגעים למיזוג בין ערוץ 10 לרשת נמשכים: הצדדים יבקשו הקלות רגולטוריות בכדי לממש את המהלך. במקביל ממתינים בערוץ 10 גם למיצוי המו"מ מול משרד התקשורת בנוגע לחובות העבר של הערוץ.

מה קורה ברמת החי"ל

רני בלייר (צילום: mako)
היוצרים מפגינים | צילום: mako

מטה המאבק של ארגון היוצרים בהנהגתו של הבמאי רני בלייר הפגין ביום שלישי מול זכייניות ערוץ 2 קשת ורשת נגד גזילת התקציבים להפקות מקור.

הריאליטי "פרויקט מסלול" של רשת יקבל חסות מקניון ארנה, בעסקה המוערכת בסכום של יותר ממיליון שקלים. במסגרת החסות יקבל הזוכה בתוכנית חנות בארנה למשך שנה, וגם 100 אלף שקלים לצורך הקמת החנות ועיצובה.

"סופר נני" (מיכל דליות) צפויה לשנות בעונה הקרובה פאזה: במקום לטפל בילדים סוררים של משפחות צעירות תעבור דליות לסייע לזוגות נשואים שנמצאים על סף פרידה.

עבודה ערבית באמריקה- קשת סגרה על הסכם הפצה של העונה הראשונה של עבודה ערבית ב- DVD.

חדשות האח הגדול VIP

אין תמונה
פיק. שווה 75 אלף

השמועות אומרות ששרונה פיק תקבל 75 אלף שקל על השתתפות בתוכנית "האח הגדול VIP". את הסכום תקבל במידה ותשרוד שבועיים לפחות.

במגזין "את" פנו לשפרה קורנפלד בהצעה לקחת חלק בהפקת אופנה נגד הטרדה מינית, שבה סלבס מעצבים גרביונים.

 האחות הקטנה (אפרת אברמוב) חוזרת לעונה חדשה בביפ שתלווה את האח הגדול VIP. בספיישל פתיחת העונה, שישודר ביום שבת ב-21:00, תתארח עינב בובליל ותיתן טיפים לסלבס הנכנסים לבית.

ביזאר לסיום

אורן זריף דרש 7.8 מיליון שקל כדי להיכנס לבית "האח הגדול VIP". במכתב ששלח פרקליטו לקופרמן הפקות הוא כתב שהתעריף של מרשו לכניסה לבית האח הגדול כולל גם אובדן ימי עבודה.

ומי החבר החדש של גאיה טראוב? ואיזו הפתעה אורי פפר עשה ליעל גולדמן? או בקיצור, בסלבסיכום כבר ביקרתם?