רבקה בלאק, ילידת 1998, עקפה את ג'סטין ביבר וצ'רלי שין והיא כרגע הטרנד השולט בטוויטר. ליידי גאגא צייצה בפירגון רב שמדובר בילדה "גאונית" וכוכב חדשות הבידור בהוליווד, ראיין סיקרסט, עזר לה לפתוח טוויטר לפני יומיים.

אמש היא כבר צייצה תמונות מהופעתה הראשונה אצל ג'יי לנו, עם הבנות החנוניות מהלהיט הראשון שלה "Friday". כשהשיר עלה ב-10 בפברואר ליוטיוב ואייטונס הוא קיבל רק 1,000 צפיות. ב-11 במרץ הוידיאו הגיע לעשרות מיליונים. ב-15 במרץ נפתח הערך שלה בויקיפדיה אנגלית, מאז נפתח לה ערך גם בויקיפדיה הספרדית, הפורטוגזית והגרמנית.

היא גם הספיקה ביומיים האלה לשחרר איזו אמירה לא מחמיאה על האחים ג'ונאס והתנצלה תוך כדי ציוץ: "רק כדי להבהיר, אני חושבת שקווין ג'ונאס מאוד מוכשר. תמיד הייתי מעריצה של הג'ונאס ברדרס". חוץ מזה היא מצייצת שנורא התרגשה לפגוש את השחקן ברדלי קופר בטונייט שואו, ושהדבר היחיד שהכי טוב חוץ מלהופיע אצל לנו זה לבוא ללנו עם החברה הכי טובה שלך".

ביום שני היא כתבה לכל עשרות אלפי מעריציה (המספר הולך ותופח) שהיא מודעת לזה שיום שני עכשיו, ולא יום שישי. וגם העלתה תמונה של מה עשתה בראשון בלילה. ביום שלישי קיללה ת'טוויטר: "תקולל טוויטר כי אתה הסיבה לפרוקרסטיניישן [דחי] שלי".

אין תמונה
רבקה. כבשה את המצייצים

בחזרה לשני, רבקה חגגה אז את 25 אלף העוקבים שלה, מספר שכבר שולש. בהמשך היום היא פרסמה את "החתימה שלה". בראשון, יום פתיחת הטוויטר, הודתה שאינה יכולה לעקוב יותר בחזרה אחר כל מי שעוקב אחריה, למרות שניסתה. וגם סיפרה שהיא ממש מנסה להשיב לכל ההודעות הפרטיות והריפלייס שעושים לה.

מי עונה לה? המצייצים הכי פופולארים כרגע בעולם (חוץ מהגאגא כמובן) שהזכירו את רבקה בטוויט הם סטיואי גריפין, הדמות המצוירת מהסדרה "פמאלי גאי", ששאל למה עקרונית היא מחכה בתחנת אוטובוס אם חברים שלה אוספים אותה בקליפ. וגם הזמר האוסטרלי קודי סימפסון שהרגיע את כל הקנאים והשונאים של רבקה שאומרים שהשיר שלה קיטצ'י וסתמי, כאילו יש כזה דבר.

צוחק מי שמצייץ אחרון, XOXO.

עמוד הטוויטר של נמרוד קמר.