אשטון קוצ'ר מבקר בכותל 3 (צילום: אלעד דיין)
קוצ'ר. shalom | צילום: אלעד דיין
אשטון קוצ'ר (5,433,078 עוקבים) מצייץ בטירוף מישראל: מעלה תמונה ממערת המכפלה, עושה צ'ק אין בפורסקוור, מדווח מהיציע במשחק ישראל-לטביה בכדורסל. מן הסתם הוא נכנס להתקף רוחני: "הבוקר האיר האור ברחמיו מעל ארץ הקודש. מקווה שאוכל לעמוד בהבטחה". בינתיים יפיופה בשם מור כהן רואה אותו עובר מתחת לביתה ומצפצפת כמה פעמים שיכתוב לה משהו, עד שהוא עונה לה "משהו" עם סמיילי. בין לבין קוצ'ר מקלל איזה עיתונאי שהסתכסך עם מייסד digg קווין רוז.

יו הפנר וחברות (צילום: עדי רם, רויטרס)
יו הפנר. עשה חשק לגלידה? | צילום: עדי רם, רויטרס
יו הפנר מסתבר נשוי בקטע רציני. הוא מוצא זמן לראות עם אשתו ג'ון סטיוארט, ולהטוויט על כך שהוא הולך ללקק לה גלידה ולגמור מהגביע תוך כדי. אחר כך הוא מתקן שהתכוון ל- SOME, לא COME. הפנר רואה המון טלוויזיה, ודופק ספוילר לדם אמיתי: "סיימנו בדיוק לצפות בפרק, שמח שסוקי וביל חזרו להיות יחד. חלומות נעימים". אחר כך הוא מתבלבל ומתקן בנושא אחר: רואה את הסרט החדש SALT וקורא לאנג'ילנה "אנג'לה". הוא שמח שקיבלה את התפקיד שיועד לטום קרוז.

מלך הסחים, גדי להב, גילה את הסדרה "מד מן" והחליט לכתוב בלוג ביקורת חוצה רפרנסים על הרבדים השונים, אפיון הדמויות והתסבוכות של סאלי ("סאלי עדיין קטנה. היא לא יודעת מה היא רוצה"). הוא נח בסוף הטקסט על "ריקוד הקונגה-ליין ('רכבת') ... מהסצנות שבגללן אפשר ליהנות ממד מן גם בלי שום תובנה מעמיקה. פשוט רק מלצפות בה".

ג'סטין ביבר - סלבס בשדה תעופה    (צילום: Brendon Thorne, GettyImages IL)
ביבר. בוא אלינו | צילום: Brendon Thorne, GettyImages IL
חודשים רבים הבנות מ"ג'סטין ביבר ליייייייישראללל!!" (26,107 עשו לייק) מנסות להגיע אל ביבר ולהביא אותו בכוח לסינרמה לא משנה איך. ביבר עדיין לא למד על המזרח התיכון. הבנות עשו וידאו משכנע שמסביר מה שהוא צריך לדעת. הוידאו ירד מיוטיוב בגלל זכויות יוצרים. שנייה לפני כן ג'סטין ראה אותו וכתב לבנות טוויט. (OMFG) הבנות באקסטזה. אגב, מסתבר שהקטע של הכוכב זה להיתקע בדלתות מסתובבות וויטרינות. בקרוב יצא סרטו "הילד שלא ראה זכוכית".

המונח החם הראשון של השבוע הוא "קוק בלוק", חסימת איבר מין. הרעיון הוא בנים שלא מסוגלים להביא את החבילה שלהם לתפקד. התחילו את הקטע בנות שנתקלו בבחור שפשוט לא שלף. "זה לא קוק בלוק, זה פשוט האופי המחורבן שלך" כתבה מישהי בסופ"ש. אוריאל דסקל מכלכליסט הרגיע קומיקאית בשם מיכל: "הראי לי מי עשה לך קוקבלוק ואתן לו כאפה". יש לומר שקוק בלוק הוא לרוב חשש טבעי לתפקד, ולא משהו שבחור "עושה" לבחורה.

המונח החם השני הוא "רפרם", על שם השף וכתב "מרכז אור שלום למורשת יהדות לוב" רפרם חדד. חדד זכה בפרסי קולינריה רבים, הוא ראש הסניף הישראלי של "סלואו פוד" האגודה לבישול איטי. לאחרונה עוכב בלוב ושוחרר על ידי אביגדור ליברמן ומרטין שלאף. ספק הקונטנט ארד אקיקוס רמז שככה צריך לשחרר את שליט: "רפרם, הבלוגר שנעצר בלוב ושוחרר היום הוא דוגמא לעובדה שעבודה דיפלומטית אמיתית עושים בשקט, בקשרים אישיים, ובלי תקשורת".

המונח החם השלישי הוא "אשכנזי", והרביעי "קניספל", על שם שני היפסטרים שקיבלו לערוך בהקבלה את הגופים המתחדשים פנאי פלוס (אור קניספל) וערוץ קומדי סנטרל בהוט (אוהד אשכנזי).

אין תמונה
קניספל. שיק או שוק?
פינת הספוטד: רועי רוז עושה ספוטד צפוי למירי אלוני בנחלת בנימין (ספק אם הוא באמת היה שם). נועה ליבנה ממליצה על ג. יפית באירוע בלוגרים, בחורה בשם טייני עם משפחה בכרמיאל, קולטת את שי גבסו בשופרסל ארלוזורוב. עפר יגר צופה ברונן ברגמן בתצוגה של קסטרו, אלון כרמל מזהה את אשטון. דניאל כהן, שקראה לבתה על שם יהלי סובול, מאבחנת את יהלי הגדול נכנס למעלית בסנטר. ספוטד מסתורי: טל לוטן חוזרת מפגישונת עם כדורסלן העבר דורון שפר שקשורה לסטוריבורד, קפה וקאפקייק עם פקמן צהוב.

טוויט השבוע שייך למשוררת נטלי בלייך: " אוכלת תירס מקופסא וחושבת על המבורגר עם קממבר, אמנטל, גבינת עיזים".

פינת הדילמה והפתרון: מה זה אומר שמישהו כותב בתיאור שהוא מאפיין/מפתח/מפצח או "נועץ" תוכן? הפתרון: אפיון תוכן זה מסלול מקביל באינטראקטיב ל"יצירת תוכן", פיתוח הוא שלב חשוב ביצירה שעברה פיצוח, לקראת נעיצת התוכן המתבטאת בליהוק הסופי.

צוחק מי שמצייץ אחרון, XOXO.

* המדור נכתב ממלון אטלנטיס, רח' אגנטיה 14, סלוניקי.

עמוד התומכים של נמרוד קמר.