אין תמונה
ג'סטין וגרייסון. אז מי הנסיך האמיתי?

הנהלת טוויטר משנה את השיטה בה נקבעים הנושאים הטרנדיים בעולם ובעקבות כך, ג'סטין ביבר עף מהרשימה לטובת הילד החדש, גרייסון צ'אנס בן ה-12, שעשה במתנ"ס את פפראצי של ליידי גאגא ואפילו כבר דיבר איתה אצל אלן דג'נרס. פרז הילטון מפרסם את הגילוי.

נערת אירועי השגרירים רות גונזלס ודומותיה, בילו ביום חמישי האחרון בהרמת כוסית לכבוד קפטן נבחרת ישראל החדש, לואיס פרננדז, בחצרו של שגריר צרפת בישראל כריסטוף ביגו. צליל סלע אמנם לא הייתה שם, אך מספר מצייצים כמו יאיר טרצ'יצקי נצפו תופרים את המדשאה ומחייכים זה לזה, לנערות השגריר ולטאלנט לביא זיטנר, הזכור מהסדרה "משפחה וחצי".

בניגוד לכלתו לעתיד בר רפאלי, ליאונרו דיקפריו מנהל עמוד טוויטר אמיתי לחלוטין, שבו הוא כותב בעיקר על נושאים הומניטריים. חשוב לציין, שליטרלי, שום טוויט בודד לא הביא דולר אחד למדינות העולם השלישי. לגבי רפאלי, שער מעריב מתהדר בכותרת על פרשת החשבונות המזוייפים, או "ליל הברווזים המצייצים", שנחשפה כאן.

אין תמונה
"חטופים". איך זה ייגמר?

מתברר שבמאי "חטופים" גידי רף הוציא צו איסור פרסום חריף על הפינאלה של "חטופים", שישודר בשבת הקרובה, כך טוענת ליאת להב מ"הארץ". על פי הריכולים גם בכירי "קשת" לא ראו את הסצנה האחרונה ולא יודעים איך זה ייגמר.

 רבים בטוויטר חושבים שהתוכנית "קצר משפחתי" של "רשת" היא תוכנית איומה, ולא נמצא אף טוויט שתומך בה. עמוד הטוויטר החדש "המדליף" תוהה על הדמיון המרשיע בין התוכנית ל"שופט הנישואין" של ג'רי סיינפלד, שעלתה באותו ערב בביפ. גם בפייסבוק מישהו מעיר על כך.

וואלה ברנז'ה יוצאים מגדרם בדיווח על פיטורי עורך מדור הפפראצי של "רייטינג" מורן שריר. הבלוגרית איילת אם קוראת ל"פרגון" בברנז'ה "שמחה לאיד". אותו מורן שריר מריץ טרנד אאוטינג חריף לאנשים אקראיים שהוא מתמרמר עליהם במסעדות ובתי קפה. זה כולל תמונה שלהם, תיאור המטרד ומה מורן חושב עליו.

דו-קרב מי יותר סחי: דרור גלוברמן או אורן וייגנפלד? אותו גלוברמן מודח על ידי ליאור פרידמן מראשות העיר של נווה אילן בפורסקוור, ופותח תחרות על ראשות מטה חדשות 2 בתל אביב, שם הוא כרגע ראש העיר. ליאור פרידמן מציע משפט פיקאפ לעולם הטוויטר: "בואי נעלה אלי, אני אקצר לך את הלינק".

הטריילר של "רמזור" באנגלית, שעזר למכור את הפורמט הסדרה לפוקס, משגע אנשים רבים בפייסבוק ובטוויטר. לפחות שניים; אדם המכונה "תומר" ומישהי בשם "יעלי_ספייס".

בלייר וולדורף של Upper-רוטישלד, דפנה לוסטיג, מגלה שחלק מאוהדי הפועל תל אביב הם אקסים שלה. אוהדי הפועל ירון טן ברינק ויהודה נוריאל מתכתשים הלוך וחזור על האליפות בכל מיני התחכמויות. כמו כן, בצהרי יום המשחק, לוסטיג מגלה שבן זוגה אסף הראל מאוהב ב"שבת עברית" השבועית ב-FM103.

  מנהל תיק יחסי הציבור ברשת של בנק לאומי, אדם שוב, מתמוגג מהפרק הראשון של "מה זה השטויות האלה". אלון עידן כותב ב"הארץ" שלא מעניין אותו שטויות של אמריקאים.

איה כורם לא מאפשרת לכותב המדור לעקוב אחריה; כדי לא להיות מצוטטת עליה לסגור את החשבון כמו דב אלפון, חסימה של אדם בודד לא תספיק.

הגיטריסט סלאש ("רובים ושושנים") מתאבל בטוויטר על מותו של זמר המטאל רוני ג'יימס.

כריסטינה אגילרה מדברת על אביה המכה ומתפשטת לגמרי בראיון, כולם מחפשים את התמונות בטוויטר.

אין תמונה
כריסטינה אגילרה. אין צורך לחפש, הנה

עמוד פייק חדש נפתח לשופט בדימוס אהרון ברק. הוא כותב: "את אדיפוס יש לפרש על פי תסביכו".

טוויט השבוע שייך לעורך חדשות מעריב יואב ריבק: "לאלופת המדינה בכדורגל יש קפטן ערבי, זה הכי קרוב שנגיע לאובמה".

פינת הדילמה והפתרון:

האם אפשר להשתמש בטוויטר כדי להודיע על התפטרות ממקום העבודה? הפתרון: כן. עליך לכתוב בפירוש באופן שלא משתמע לשני פנים שאתה עוזב, ואז להפנות את הבוסים שלך ללינק הספציפי, שכולל כבר מעצמו תאריך ושעה. אם פוטרת אתה עדיין יכול להודיע בטוויטר, וכך לשלול מעיתונאים התענוג של חשיפת העניין.

צוחק מי שמצייץ אחרון, XOXO.

עמוד הטוויטר של נמרוד קמר.

>>HBO רכשה את "מתי נתנשק"