אבא של ג'סטין ביבר
ג'רמי וג'סטין ביבר. נראים יותר כמו אחים | צילום:

לרגל יום האב, פרז הילטון (2,056,690 עוקבים) מוציא מהאוב תמונות של ג'רמי ביבר, אביו של ג'סטין שלא נחשף עד היום. מתברר שהוא חתיך, וקצת שרירי יותר מבנו. באחת התמונות רואים את ג'סטין צעיר יותר, אזור גיל 12, בשיער בלונדיני. אגב, גל הקוגריות שמתרסקות על הילד מתרחב: אחרי קים קרדשיאן צצה השפנפנה היידי מונטאג' (1,064,246 עוקבים) שמצייצת לביבר: עכשיו כשאני מתגרשת אני ואתה צריכים להצטלם יחד! חמוד! :)! אני יותר קרובה לגיל שלך". ביבר לא מתייחס לפניה.

אין תמונה
ליטל ביבר ודדי קול

הוובוזלה מקבלת עמוד משלה בטוויטר, שמדי פעם כשיש גול מצייץ את רעש הפומפה הארוכה הזאת באותיות שונות. הטוויטים אף פעם לא חורגים מגבול 140 התווים, למרות שרעש הוובוזלה האמיתית הוא אינסופי.

נוי אלוש לדוגמה הקדיש טוויט וובוזלה לעוקב שעזב אותו. וגם: בעקבות הקטע של ברק אובמה נואם כשברקע מתחיל רעש הוובוזלות שלא נותן לו להישמע, "השבוע בטוויטר" מכריז על תחרות יצירת סרטון סלב נואם על רקע וובוזלות. זה יכול להיות גם מנהיג מדינה בעבר או בהווה, מכל יבשת. הרעיון הוא "להזיל" אותו באמצע דבריו, בהפתעה. כדי להשתתף פרסמו לינק לקטע שיצרתם בטוויטר, עם שטרודל @weektweet.

בתו של חבר השביעייה דן מרידור, חמוטל מרידור, שמה לב ש"בגלי צה"ל אשכרה אומרים כרוכית" במקום לומר "שטרודל".

אין תמונה
גאגא. אין כניסה

שתי זוויות על רומנטיקה: המגיש הטרחן קונאן או'בראיין (1,095,411 עוקבים) מסיים סיבוב הופעות וכותב שקשה לו להתרגל לחיי היומיום. מתברר שלאחרונה צעק על אשתו בטעות כי לא נתנה לו לחתום לה שדיה. באותו זמן כריס בראון (386,159 עוקבים) מקבל המון ריטווטים לטוויט "בנות תרשמו: כל גבר מפחד ממשהו. ככה את יודעת שהוא מאוהב בך - כשהוא מפחד לאבד אותך".

התובע הכללי של מדינת יוטה בארה"ב הודיע בטוויטר על הוצאתו הקרובה להורג של אדם באמצעות כיתת יורים - דרך מודרנית לדווח על אקט מסורתי. ביוטה עדיין יורים במי שמבקש למות שלא בכיסא החשמלי.

במקביל למיזם "סחים, הם בכל מקום", נפתח טוויטר ל"היפסטרים". אם סחים הם אנשים נורמטיבים שמשתגעים במסיבות רווקים, היפסטרים הם אנשים נזילים יותר שלא יוצאים למגה ברים. בתוך כך עולות תלונות רבות מצד אנשים שזיהו סחים, העבירו מידע עליהם לבלוג הסחים, שבתמורה חשף אותם אך כתב בסוף הפוסט "באדיבות" שמו המלא של המדליף. דפנה לוסטיג למשל פנתה כאן לבלוג הסחים בגילוי שם, כך שלא הייתה בעיה לצטט אותה.

אין תמונה
קונאן. פשוט משועמם

כניסתה של ליידי גאגא לאצטדיון הבייסבול של ניו יורק נאסרה. בטוויטר היא מגיבה "כנראה שאני פשוט מעודדת כמו בחורה מהברונקס". ברונקס הוא רובע משופשף בניו יורק.

 מסעדות "הקנטינה" ו"הבראסרי" פותחות טוויטר. פעם נטען שתל אביב מתחלקת בין שתיהן: אנשי הבראסרי סחים מאוד ואוהבים ברצינות המבורגר, אנשי הקנטינה ציוניים יותר בקטע מודע לעצמו.

לקוחת קפה "נחמה וחצי", ליאת בר און, ממשיכה להיות סלב סופר-אטרקטיבית בטוויטר, ומקבלת שני פייקים מושקעים. אחד נקרא פייק_דודה_מלכה, והשני ליאת בר-און פייק.

פינת הספוטד: מורן לביא מזהה את אנחל בונני על אופניים ברחוב המסגר; יואב ריבק מזהה את דורית בייניש ב"תחתית"; רועי רוז מאבחן את עדי ברקן בבי"ח בלינסון; עידית נרקיס רואה את מאור כהן "נטול חולצה מבעד לחלון ביתו"; לטם חיון צופה בסער שיינפיין מחוץ לקפה נואר מעשן סיגריה; יאיר קובייקו רואה את אנסטסיה מיכאלי בשדרות רוטשילד עם לפטופ וילד אחד; מורן שריר מאבחן את גיא זהר עם כפילת ענת קם ומצלם; ההיפסטרית מעין רודיך מזהה את חיים הכט בשדרות רוטשילד; ליאת להב מאבחנת קונדום משומש בחניון עיתון "הארץ"; מיכל רונאל צופה בחמי רודנר בחומוסיה, והכלה אפרת אופנהיימר מזהה את "הצל" בכניסה לקולנוע, עם כובע מעל הבנדנה.

בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו במשחק כדורסל (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
בר וליאו בעוד משחק | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL

כמו כן, בר וליאו נצפו במשחק ה-NBA האחרון לעונה בין בוסטון ולוס אנג'לס. הם באופן קבוע יוצאים למשחקים הללו ואף פעם לא נראים מחובקים שלא לדבר מתנשקים. הכתוביות-סלבס של רשת ESPN לא מזהות את רפאלי, רק את דיקפריו.

טוויט השבוע שייך לשחקנית לי-טל תיר: "לגבי התפשטות הנפט: צריך להזרים מים הפוכים שיבטלו השפיכה".

פינת הדילמה והפתרון: האם כדאי להשתמש ב"קוויטר" כדי לדעת מי העוקב האחרון שעזב אותי? הפתרון: עדיף שלא, אנשים שניסו סיפרו שחשו צורך לנקום בכל נוטש. גם ככה ה"טוויטר" הוא פורמט ציבורי; גם מי שהפסיקה לעקוב אחר חברתה יכולה לקרוא טוויטים שלה ביומיום. עדיף להמשיך להפסיק לעקוב אחר מי שבא לכם, ולצאת מנקודת הנחה שכל העולם עוקב אחריכם בחזרה.

צוחק מי שמצייץ אחרון, XOXO.

עמוד הטוויטר של נמרוד קמר.