אלירז שדה ואילנית לוי (צילום: יוסי צבקר)
שדה עם לוי. חזק בציוצים | צילום: יוסי צבקר
אלירז שדה פותח עמוד אמיתי בטוויטר ומגלה שיש לו ארנק מנומר, שהוא עדיין באשקלון, שלמד לגהץ ושאין כמו תה עם נענע לפני השינה. בתמונה הראשונה שהעלה הוא נראה צמוד לאילנית לוי, לובשת גופיה אפורה ונק-מייק שחור הורס.

ישי גרין מ"מחוברים" נכנס לכאסח עם אסף לבנון מחברת ג'רונימו שירותי תוכן ברשת, ועם אחרים לאחר שקרא את הטוויטים הפיקטיביים של אשתו דפנה, פייק דפנה ("חלמתי שאני גרה בדירת שיכון בשדרות עם 7 ילדים וצריכה לקום בבוקר לשטוף גופה..."). לא ברור מי כותב אותה.

ישי כתב באנגלית ללבנון "כשאתה פוגע באשתי אתה יוצר לעצמך אויב". לבנון ענה: "ישי גרין כה פאתטי. מתבכיין לפייק דפנה שהיא פוגעת ברגשותיו. ועוד עושה את זה באנגלית, כאילו הוא במייל ועידה עם המשקיעים מאמריקה. מביך".

גרין המשיך עם "פאק יו", לבנון ענה: "אח שלו, אתה לא יכול לדגמן את המשפחתיות הפגומה שלך בטלוויזיה ואז להיעלב/לכעוס כשאנשים מתייחסים לזה. בטח שמעת את מטאפורת המטבח והחום". בעקבות זאת ישי סגר את החשבון, נמאס לו. הפייק שלו ושל דפנה ממשיכים להתכתש.

אין תמונה
גרין. כבר לא בטוויטר

קמפיין ה"אוהבת את זה על", למינוף המודעות לסרטן השד, העלה הילוך כאשר אפרת אברמוב נכנסה לקלחת עם "אוהבת על ספסל ברחוב ואז כשזרים נוגעים אני אומרת - סליחה זה שלי". הילה רונן, הנוכחית של עומרי רונן (FM102), כתבה חד וחלק שהיא אוהבת את זה "על הספה". המון סטטוסים השלימו אותה.

אשת השעה, דנה פרימן, התמידית של אמדורסקי, התחממה על הבנות: "די עם הסטטוסים גוררי התשומי הזולים האלו, לא עניינו של אף אחד איך אני או אתן אוהבות את זה, טו מאץ' אינפורמיישן לא נחוץ ומי שאומרת שזה למען מטרה חשובה-בולשיט! אתן סתם יוצאות פרחות". נסיכת המיקרופון של וואינט, לורי שטטמאור עשתה לה לייק. היחצ"ן דני לוי סיכם בטוויטר: "אני אוהב את זה עם אשתו של מישהו שאני לא אוהב".

בתוך כך דנה ספקטור מנסה להבין מה זה אינפול (משורש אנפולואו, להפסיק לעקוב). רבים הסבירו לה. בשיחה עם משתמש בשם דיקפוצ'ינו נזכרה בכל מי שאינפל אותה בחיים.

כתבת הארץ ליטל לוין ובן זוגה שוב לא הוזמנו לאירוע שכל עורכי הארץ היו בו. הפעם מדובר בבריתה של בתו הראשונה של אמנון רבי, לו רבי, בלונה פארק (קייטרינג של אורנה ואלה - אף סלב  לא עלה על הרכבת).

קודם לכן, ליטל ועורך הארץ "ויתרו" על קבלת הפנים לקלוד לנצמן ועל יום ההולדת של אוצרת ערוץ 10 נועה מימן בים המלח.

אין תמונה
שריג. בפשפשים
רן שריג מרמז על כך שהוא אכן מתאכסן בהוסטל בשוק הפשפשים: "שחור שני על הגג, שיחות שקטות בגרמנית, שמיים אפורים מעל יפו, הים, הכול רוחש סערות רחוקות. הנה בא החורף לאט כהרגלו". מספר בנות דיווחו שחיכו לו מתחת לבית ההארחה למקרה שייצא, כדי לספר שהן אוהבות את זה על הבסטה או בשרקוטרי.

קרן נתנזון ("היא אמרה לא לסרטן", 2009) שינתה סטטוס בפייס. עושה רושם שנכנסה ליחסים מלאים עם סאלי אוקנין המעיד על עצמו כדתל"ש בהעדפה הדתית. לצידה שיר נוסצקי, העתידה להופיע במחוברות 2, הצהירה על יחסים עם מורה לטיפוגרפיה בשנקר בשם רגב קונטס. מייד קיבלה תגובות כמו "בחייאת". גם אשת האופנה איה מלמד, שנישאה לקראטיסט העונה לשם שי חי ב 10 לאוקטובר לפני 22:00 בערב, שינתה ל"נשואה". לפני כן הקליטה עימו שיר בשם "בוא לים".

אין תמונה
כותב המדור עם קלוד לנצמן. או שלא

פינת הספוטד: כותב המדור מזהה במסעדת קנטינה את יוצר "שואה" קלוד לנצמן. רבים ניגשו ואמרו שהוא מזכיר את חתן פרס ישראל טדי קולק. למחרת קלוד שוב נראה במסעדה, דליה איציק ובן כספית ניסו להגיע אליו ללא הצלחה. יערה קידר במקביל קלטה את אהוב ליבה - איציק מהיפה והחנון (עונה 1), הולך בשינקין.

טוויט השבוע שייך למגישת הפינה לטיפוח זוגיות בלייטנייט חדש של קסטינה הפקות, ליאת בר און: "פעם יצאתי עם מישהו שאמר לי שאני נותנת אחלה קונטרה בדוגי".

פינת הדילמה והפתרון: מי טבע לאחרונה את המונח האוטוריטארי "אולי מוטב ש"? הפתרון: חתול הממירים אביעד קדרון, עם "אולי מוטב שנעמה כרמי תצפה במחוברים ותקרא את דנה ספקטור לפני שהיא מטרחנת עוד פוסט על מחוברים ועל דנה ספקטור".

צוחק מי שמצייץ אחרון, XOXO.

עמוד הטוויטר של נמרוד קמר.