על רקע הדיווחים בצהובוני בריטניה על כך שאנג'לינה ג'ולי דרשה באופן אישי מבעלה שלא ילהק את השחקנית-דוגמנית מלי לוי לסרט שבו הוא צפוי לשחק, התלווינו השבוע לישראלית הכי נוצצת לאחרונה וניסינו לענות על השאלה - האם באמת יש לג'ולי סיבה לקנא?

אחרי כמה ימים בחברתה של מלי לוי, אנחנו לגמרי מבינים את אנג'לינה ג'ולי. עשר וחצי בלילה - מלי לוי בדרך ליום הצילומים האחרון של העונה הבאה בסדרה "סרוגים". לפני כמה שנים, כשעוד ליהקו אותה על תקן "תהי יפה ותשתקי", היא לא האמינה שתגיע למעמד של שחקנית מובילה - אבל עכשיו זה קורה.

ממש בלי ששמנו ממש לב, הפכה מלי לוי לאחת השחקניות העסוקות בביצה. למרות זאת, כמו תלמידה שקדנית, נראה שהיא מתרגשת לפני כל אקשן כאילו מדובר בפעם הראשונה.

"באיפור אני עוברת סוג של מדיטציה ונרגעת. אני מנסה להעביר את עצמי תהליך של לשים את כל מה שאני יודעת בצד ולא לדעת כלום", היא מספרת.

בסרוגים 3 מלי תגלם את פייגי, אישה חרדית קרייריסטית ועצמאית. לדברי מקורבים להפקה, לוי עשתה אודישן מצוין וכבשה את כולם.

"לא מספיק לחייך ולהיות מקסימה"

בתחילת הקריירה שלה כשחקנית מלי לוי ממש לא נחשבה להבטחה. היא לוהקה על תקן הדוגמנית, הכוכבנית היפה. "כולם היו אומרים לי - זה היה מדהים. תהי מקסימה, תחייכי וזה כל מה שצריך. הרגשתי בתוכי שזה לא כל מה שצריך", היא נזכרת.

לוי נלחמה על מעמדה. "הייתי מתקשרת למלהקות ומבקשת שייתנו לי את הצ'אנס להראות שאני יכולה", היא אומרת. בשלב ההוא של התסכול, פנתה מלי לערן פסח, אז בוגר טרי של בית הספר למשחק שלפרנסתו התחיל לאמן שחקנים לקראת אודישנים.

"אמרתי לה בדיוק את ההפך. אמרתי לה להיכנס לאודישנים, תהי חתומה ומרוכזת במה שאת הולכת לעשות", הוא נזכרת. "את הצ'ארם תשמרי לאחר כך, אחרי שאת עוברת ומביאה את הדבר שלשמו באת".

החיבור הזה בין השניים פשוט עבד. מלי התחילה לקבל תפקידים לא רק בטלנובלות, אלא אפילו בתיאטרון.

בתחילת השבוע מלי לוי תכננה לעלות על מטוס למלטה, לככב לצדו של בראד פיט. את כל הלו"ז שלה היא סגרה למשך חודש שלם לכבוד ההפקה ההוליוודית. עם זאת, אז הגיע הטלפון שבישר לה - בלי דרכון אירופאי לא תוכלי לשחק, כשהשמועות אומרות: ג'ולי לא רוצה שתשחקי עם בעלה. היא מלאת קנאה. "לגמרי לא הבנתי את השיחה", היא נזכרת.

מלי עצמה לא שומרת טינה. היא ממשיכה בחיה, בשגרת היום ועושה את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב - לשחק. לפחות עד ההזדמנות הבאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק