מאור פיניה (צילום: יח"צ, כוכב נולד)
בתפקיד האמרגן: אבא. פיניה | צילום: יח"צ, כוכב נולד
מאור פיניה, 22, עובד בשיפוצים ומקליט אלבום

מאיפה: קריית גת.

עונה: רביעית.

לאיזה מקום הגיע: חמישי.

ביצועים לזכור: "ואז תבואי", "אהבה בת 20".

אז איפה אתה היום? "בתחילת התוכנית הייתי בטירונות, אחריה קיבלתי אישור עבודה להשתתף בהופעות של יוצאי כוכב נולד. בדיוק אז אבא שלי הגה את הרעיון של האלבום, וכמה חודשים אחרי התוכנית, התחלנו לעבוד עליו. לקח לנו שנה וחצי להגיע למקום הנכון. הגעתי ליוסי גיספן, ואחרי הרבה סקיצות יצאנו עם השיר 'עד אליי', שגיספן כתב ועדי ליאון הלחין. הסינגל יצא לרדיו, והושמע מאוד יפה. מאז הוצאתי עוד שני סינגלים: 'מתוך האפילה' ו'קר לי'.
"הסינגל הרביעי ייצא ממש בקרוב. את כל זה אני ואבא שלי עושים לבד, בלי לייבל. אבא שלי עושה הכל - הוא האמרגן, המפיק ומתאם ההופעות. אני מופיע כמה פעמים בחודש באירועים במועדונים וחתונות וממשיך לעבוד על הדיסק שלי, שיהיה מזרחי עדין, לא כבד. מין אייל גולן, אבל עדין כזה". 

פרנסה: "עד לא מזמן הייתי חייל, כך שלא הייתי צריך לעבוד. מעבר לזה אני ואבא שלי עובדים בשיפוצים ובבנייה. זאת אחלה עבודה. היא קשה ושוברת את הגב, אבל אני אוהב את זה, ועובד בתחום מאז שאני ילד".

היית חוזר על החוויה? "בהחלט. כל אחד היה רוצה דבר כזה".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "בדיוק עכשיו יש לי הופעה עם זהבית פסי ומורן אהרוני במסיבת סיום של תלמידי כיתה ט' בבאר שבע. אני לא בקשר רציף עם מישהו, אבל כל פעם יוצא לי לדבר עם מישהו אחר".

איך זה שכוכב אחד? "זמר מצליח נהיה בסוף כוכב. אני רוצה להיות זמר, הכוכבות כבר תבוא עם הזמן".

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין, דניאל בן חיים ומאיה ממן?


וממש עכשיו בmakoבידור: עינב בובליל פותחת פה על הומואים, מירית לא סולחת לאיגור, הטוויטר כובש את הביצה, כך נראית פריצה לאולפן באמצע שידור "לילה בכיף", אילנה ברקוביץ' ממש לא בהריון, שפרה במסע קניות בדרום תל אביב ומה עושה היום מאיה ממן מ"כוכב נולד"?

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.