אחרי שבפרק הקודם סגרה חשבונות פתוחים עם עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, בפרק השישי תניה גרבר מתחילה דף חדש כשהיא נרשמת ללימודים. "אני בלחץ, אני שונאת ימים ראשונים", היא מספרת למצלמה כשהיא מחכה באוטו. "אני פה בחנייה של המכללה. ממש קשה לי לצאת מהאוטו, הרבה זמן לא נכנסתי למקום חדש עם אנשים שאני לא מכירה. אני מקווה שזה לא גדול עלי. תמיד היה לי קושי להתחיל דברים חדשים ולהשתלב בצורה נוחה, אני מפחדת לעשות את הצעד הראשון".

בהמשך היא משתחררת מהתחושות הכבדות כשהיא מתבקשת על ידי עמותת "קו לחיים" להיפגש עם ילדה בעלת נכות מסוימת שהחלום שלה הוא לפגוש את תני. היא, כמובן, מתרגשת מהמעמד ובצילומים עם הילדה, היא פוגשת גם את ארבל קינן, שעתידה לעזוב ממש בקרוב לחודש של צילומים באיטליה. "כולם עוזבים אותנו בסוף", היא אומרת.

>>בפרק הקודם תני פונה לעמרי: "צר לי שקסניה לא נתנה לך"

אחרי שהשתיים נפגשות, תני מתקשה להשתחרר מהעצבות שבפרידה מארבל. "מצד אחד, אני הכי שמחה בשבילה והכי מגיע לה לעוף הכי גבוה שיש, להצליח, להתקדם. היא גם כל כך יפה ומוצלחת שאני בטוחה שיחטפו אותה להכול", היא מספרת. "מצד שני, אני חייבת להודות שקצת קשה לי עם זה כי ארבל נכנסה ללב שלי בקטע דפוק. גם עברנו חוויה משותפת וגם סוף סוף נכנסה לחיים שלי בחורה כיפית, בגילי, חברה".

"אני מדברת איתה כל יום, אני פוגשת אותה כמעט כל יום", היא ממשיכה. "אפשר לומר שבתוך הביתה היה לי קשה להיפתח ולקשר את הלב שלי למה שקורה שם, אבל בשנייה שיצאתי ישר רצתי אליה ועכשיו היא טסה. ואני הכי אתגעגע אליה בעולם. לא עצרתי לשנייה לחשוב על זה שהיא באמת כמו אח קטן ומשוגע.

זה מצחיק אותי שבטוקבקים יש כל כך הרבה אנשים שאומרים לי 'היא תגנוב לך את שי. את מקנאה בה. אתן לא באמת חברות'. כאילו שילכלכו עליה כמה שהם רוצים, הם לא יכולים להגיד מילה אחת רעה על ארבל. היא באמת משהו מיוחד, אני אוהבת אותה הכי בעולם. זה לא הולך להיות קל, אולי אטוס לבקר אותה או שפשוט אחכה לה פה שתחזור".

עורכת וידאו: מאיה עופר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם