"היי לצופי הבלוג של תני", פונה שי חי למצלמה בפעם הראשונה. "דולצ'ה, אני חייבת להודות שיחקת אותה הפעם. איך הוא שיחק אותה, דולצ'ה", תני מחמיאה ללוק של שי חי. "אבל תני לי לראות אותך, זה יותר מעניין", שי חי מחמיא לה. "איך אני נראית?", תני שואלת. "מדהים, יפה כמו תמיד", שי חי משיבה לה.

"אנחנו התלבשנו כי אנחנו הולכים לאירוע", תני מסבירה את המראה החגיגי של השניים. "אני הייתי כבר בכמה אירועים מאז שיצאתי מהבית האח אבל האמת ששי לא היה". "אני הולך רק כי את מכריחה אותי", שי מתעקש להבהיר. "אני מכריחה אותך?", תני שואלת וצוחקת. "אבל עם כזה דבר חתיך ויפה, תראו את החליפה הזאת. שווה היה לי להכריח אותו, כולם יחטפו לי אותו", תני מחמיאה לו. "מקווה שנהנה", שי אומר לה. "ברור שנהנה, אני אוהבת אותך יצור חרדלי".

באותו אירוע הם פגשו את עמרי בן נתן וקסניה טרנטול לראשונה אבל זה כבר לאייטם אחר. השניים ממשיכים מהאירוע לאכול ומשם חוזרים הביתה. "השעה 21:30, אני כבר בפיג'מת המיני מאוס המסורתית שלי ואילו שי רץ מהר למחקר שלו. שי, מאז ומתמיד, היה מתעניין בחקר השטן ושדים ומלאכים ויש לנו בבית המון ספרים עתיקים שלו מכל העולם שהוא אוסף והיה לו מין דחף מוזר כזה לקרוא", תני מספרת. "רציתי לדעת איזה משהו", שי מסביר.
"מצאת את התשובה שלך?", היא שואלת. "אני בדרך", הוא עונה. "ומה דעתך להוריד את הבגדים?", תני שואלת ואילו שי מחזיר לה בשאלה: "ומה דעתך להוריד את הבגדים?".

>>בפרק הקודם: "אנשים אומרים לי שארבל תגנוב לי את שי חי"

"לא מזמן העליתי לפייסבוק ולאינסטגרם שלי את התמונה המהממת הזאת של שי", תני מספרת. "ומה שנקרא 'הטוקבקיסטים מכים שנים'. בעולם שבו אני חיה לא שופטים בן אדם על זה שהוא הולך עם סמל של דת מסוימת, בין אם זו הדת שלו ובין אם לא. אני לא מאמינה שצריך להגיע לרמה כל כך נמוכה על הדברים האלה. כמו לדוגמה ילד שהגיב 'חתיכת הומו. לא סתם קיבל מכות כשהיה ילד קטן'.

אני אפילו לא צריכה להגיד כמה זה מזעזע הדבר הזה. כאילו שאין דרך אחרת חוץ מהדרך שלהם, כאילו אי אפשר להאמין באלוהים בדרך שלי. היו כל מיני אנשים שממש קיללו. זה בעיני שיא השפל, שיא הצביעות. אפילו מישהו ערך את זה והעלה את זה ככה. קשה ומבאס. מצד שני, יש בזה גם משהו טוב. פשוט מראה מי האנשים שבאמת אוהבים אותך ומקבלים אותך בדיוק כמו שאתה".

עורכת וידאו: מאיה עופר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם