הפרק החמישי מתחיל כשתני נוסעת עם ארבל קינן ושי חי לארוחת חג אצל המשפחה שלה. בהמשך החג היא כבר עסוקה בדברים אחרים לגמרי. "אין כמו לפתוח את הבוקר עם חדשות קצת מעניינות", היא מספרת. "היום יצאה כתבה של עמרי וקסניה, כנראה הדבר הכי גדול שהם יעשו. עמרי וקסני יצאו בשער: 'הסקס הוא רק ערך מוסף לאהבה'".

"ופה הם מספרים שהם חיכו לממש את הזוגיות שלהם מחוץ לבית. 'אבל דווקא בנוגע לדיירים אחרים, בן נתן מספר אחרת. יש אנשים שעשו (סקס). שי חי ותני היו עושים במהלך היום, לאורך היום, היו מקרים שבהם אנשים נמצאים לידם והם עושים סקס, מייקי מאכיל אותם תפוח בזמן שהם עושים סקס'".

"דבר ראשון, זה היה דודו ולא מייקי", תני מתקנת. "דבר שני, צר לי שקסניה לא נתנה לך. כן, עשינו סקס. במה חטאנו? אנחנו זוג. ותהיתי אם כולם מכירים את הסרטון המפורסם של עמרי אוכל מהתחת. יאמי. כולנו ראינו את זה. כן, אנחנו עשינו סקס אבל לפחות לא אכלנו מהתחת. היה לי מאוד נעים לקרוא את השער שלכם".

>>בפרק הקודם - תני פונה אל גולשת: "מאחלת לך שתמצאי מעש, שתפסיקי להטריד אנשים"

"קסניה", תני פונה למצלמה. "לא זכור לי בכלל באיזושהי צרוה שאת יודעת לדבר אבל עכשיו אני רואה בראיון שהצלחת. "עמרי", היא ממשיכה, "15 הדקות שלכם הולכות להיגמר ואם אתה רוצה להמשיך להריץ את זה על חשבוננו, אז You are more than welcome".

את המשך היום תני מעבירה בבית קפה עם חברה. "מה היה בכתבה?", היא שואלת. "ניסיון להכפיש אותנו ולהגיד דברים לא יפים ולדבר על איך עשינו סקס בבית. כל מיני דברים כאלה ואחרים שכבר עברנו והם לא", תני עונה. "ואיך הייתה ההרגשה כשדיברת על זה?", היא ממשיכה בשאלה. "היה מוזר כי הרבה זמן שתקתי. זאת פעם ראשונה שבאמת שחררתי, הוצאתי את מה שחשבתי".

"לצאת החוצה מהבית ולקבל על הראש מכל הכיוונים על זה ששתקתי מלא פעמים ואישה כזאת ואישה כזאת והכול בולשיט", תני ממשיכה. "ולא עשיתי את זה כדי להוכיח שום דבר לאף אחד, אבל החלטתי עם עצמי שבפעם הבאה שזה קורה, אני לא עוצרת את עצמי יותר. זה פשוט הרגיש נכון". 

עורכת וידאו: מאיה עופר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם