משימה בלתי אפשרית: קוד הצללים

טום קרוז חוזר לגלם את סוכן הביון אית'ן האנט בסרט הרביעי בסדרת "משימה בלתי אפשרית". הפעם, סוכנות ה-IMF עבורה עובד האנט, מואשמת בהתקפה על הקרמלין ומאבדת את המימון הממשלתי שלה. הוא יוצא למשימה בלתי אפשרית – לנקות את שמו יחד עם סוכנים אחרים, בלי לדעת מי לצידו באמת ומי אויב במסווה. לצידו של קרוז תמצאו גם את ג'רמי רנר, מייקל נייקוויסט ("נערה עם קעקוע דרקון") וג'וש הולוויי ("אבודים").
אורך: 133 דקות.

הפנטזיה הגדולה של סימיקו הקטן

ציון ברוך, נטע גרטי, שלומי קוריאט וחן שילוני מככבים בסיפור על צעיר שחולם להפיק סרט על חשפניות, לאחר שסיים קורס במתנ"ס השכונתי. בינתיים הוא עובד בחומוסיה המקומית ומנסה להגשים את חלומו בעזרת חבריו ותושבי השכונה, בזמן שארוסתו מפנטזת על חתונה מפוארת. במאי: אריק לובצקי.
אורך: 91 דקות.

ליל הכריש

סרט אימה בתלת מימד, מהיוצרים של "יעד סופי". צעירה וחבריה מגיעים לבקתה המשפחתית שלה בלואיזיאנה לנופש תמים, שכמובן הולך והופך לסיוט הגדול ביותר שלהם, כשמסתבר שבאגם ליד הבית חי כריש רצחני ותאב דם. שחקנים: שרה פקסטון, דסטין מיליגן וקתרין מקפי.
אורך: 91 דקות.

תזיזו ת'רגליים 2

סרט ההמשך ללהיט האנימציה של וורנר בראדרס. אחרי שהפך לכוכב הריקודים של הקרחון, מאמבל נתקל בבעיה משפחתית חדשה – בנו, אריק, חושש מצעדי ריקוד. ואם זה לא מספיק, סוון, הפינגווין שיודע לעוף, מאיים על מעמדו של מאמבל בלהקה, ואילו כוחות גדולים מאיימים על העולם שבו הוא וחבריו חיים. קולות: אלייז'ה ווד, בראד פיט, פינק, מאט דיימון ורובין וויליאמס.
אורך: 99 דקות.

אין תמונה
השקט שבאהבה

סרטו של פיליפ קלודל ("לאהוב אותך מאז"). מורה למוזיקה, אלמן ואב לבת מתבגרת, מנסה להסתגר בעולמו השקט ולהתמקד בעבודתו ובזמן שהוא מעביר בהתנדבות בבית חולים. למרות שהוא כמה לשקט, סערות רבות מטלטלות את חייו והוא נאלץ להתמודד עם מרד הנעורים של בתו, עם אחיו האנרכיסט, עם מנהלת בית הספר המאוהבת בו מעל הראש ועם בתה השברירית של אחת החולות בבית החולים בו הוא מתנדב. שחקנים: סטפנו אקורסי, נרי מרקורה ואנוק איימה.
אורך: 105 דקות.