ג'סיקה סימפסון ערומה
הריונית ומרוטשת | צילום:

דמי מור, בריטני ספירס וכעת גם ג'סיקה סימפסון – לתעשיית הבידור לא נמאס לראות סלבריטאיות הריוניות עירומות על שערי מגזינים, כנראה. זה היה יכול להיות שמימי ומיוחד, אילמלא כל די-ליסטית היתה עושה את זה, ועוד מתחבאת מאחורי שכבות פוטושופ עבות במיוחד.

סימפסון, שנמצאת בחודש המי-יודע-כמה להריונה, מככבת בעירום על שער גיליון אפריל של המגזין "Elle", וכדי להצדיק את הצילום השערורייתי נידבה גם כמה פרטים לא מאוד מעניינים על התינוקת שבדרך – למשל, שהיא מתכוונת לתת לבתה שם מיוחד ולא שגרתי.

"אנחנו בטוחים. זה לא משהו מפתיע או מילה שיצטרכו להוסיף למילון. אבל כשאנשים ישמעו את השם הזה, הם יבינו למה". סימפסון אף הביעה חשש שהתינוקת לא תירש את חוש הסטייל שלה – אותו חוש סטייל שגורם לה לדדות על פלטפורמות ענקיות גם כשכרסה בין שיניה.

"אני נשבעת, אני אצרח אם היא תבקש ממני זוג נעלי 'נייקי' במקום נעלי עקב של לובוטין!", אמרה הזמרת (31), שמאורסת לאבי בתה אריק ג'ונסון. "אריק כל כך אתלטי – תהיה לנו בטח ילדה אתלטית כזאת, שאני אפילו לא אוכל לקחת איתי לשופינג, כי כל מה שהיא תרצה זה חזיות ספורט ו'נייקי'!" טוב, אנחנו כבר יודעים איזו חברה לא תציע לך לעולם להיות פרזנטורית.