מל בי בביקיני
חינוך רע

צו ההרחקה שהוציאה מלאני בראון, מל בי מה"ספייס גירלז", נגד צלם פפראצי אוסטרלי לא הרתיע את שאר הצלמים המקומיים, ששמחו לגלות את הזמרת משתזפת בביקיני על ספינה בנמל סידני.

 לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

  בראון (37), שבילתה שם עם השחקנית האוסטרלית הצעירה פיבי טונקין ("יומני הערפד", "המעגל הסודי") לא נראתה מוטרדת במיוחד מהצלמים, למרות שרק השבוע הצליחה להוציא צו הרחקה נגד הצלם האוסטרלי ג'יימי פוסט, בטענה שאיים על בעלה וסיכן את חייה.

על פי כתב התביעה, פוסט ארב לשופטת ה"אקס פאקטור" האוסטרלי ולבעלה סטיבן בלפונטה בעת ששטו בקיאקים בסידני, הסתחרר בסירתו סביבם וגרם לגל גדול. כשבלפונטה סינן לעברו קללות, פוסט השיב באיום: "אתה לא יודע עם מי אתה פאקינג מתעסק. אני אהרוג אותך".

נגד הצלם, שלא הגיע לשימוע, הוצא צו הרחקה זמני שדורש ממנו לשמור מרחק של חמישים מטרים לפחות מהזמרת – לא בעיה אמיתית עבור צלם מקצועי שיודע להשתמש בזום. "אני אמשיך לעשות את עבודתי ולצלם תמונות של כל סלבריטאי, אבל בעיקר של מל בי", אמר פוסט בתגובה ארסית.

זו אגב לא הפעם הראשונה שפוסט מסתבר עם סלבריטאית - ניקול קידמן האשימה אותו ששתל מכשיר האזנה בביתה ב-2005, אך השניים פתרו את העניינים ביניהם מחוץ לכתלי בית המשפט. בינתיים, למרבה המזל, יש מספיק צלמים ביבשת שיתעדו את בראון בביקיני.

מל בי בביקיני
שיינע תוחעס מיידלע

מל בי בביקיני
עתידות: בקרוב תהיי נהג משאית

 

מל בי בביקיני
להץץץץץ