פריס הילטון ודאג ריינהרט (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
הילטון וריינהרט. מחפשים תשומת לב | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

האם פריס הילטון מתחתנת? על פי ידיעה שמפרסם ערוץ E online באתר האינטרנט שלו התשובה חיובית, והבליינית יורשת המיליארדים בת ה-28 תמסד את יחסיה עם בן זוגה הנוכחי דאג ריינהרט (כוכב הסדרה "The Hills").

 מתברר כי במהלך סוף השבוע התוודתה הילטון באוזני כתבת המדור Party Girl של הערוץ כי "דאג הולך להיות בעלי", וסבב בירורים אינטנסיבי בקרב מקורבים לשניים הוביל לכמה וכמה אישורים שלא מדובר במתיחה של ה-1 באפריל אלא במחשבה רצינית.

"כרגע הם מדברים על חתונה בקיץ, ככל הנראה באיי הבהמה. אכפת להם מאד זה מזו אז הם אמרו לעצמם: 'למה לא בעצם'", טוען חבר קרוב של השניים. פריס הילטון עצמה מוסיפה: "זה לא שרק הכרנו. אנחנו אמנם מעורבים רומנטית זמן קצר יחסית, אבל היינו בקשר מזה זמן. כל אחד מאיתנו היה מעורב עם אחרים ורק לאחרונה התחברנו כזוג, אבל אני מאושרת איתו ומאוהבת לגמרי".

מצד שני, יש לזכור כי פריס הילטון כבר הייתה מאורסת בעבר (ליורש אימפריית הספנות היווני פאריס לאציס) ובטלה את החתונה, וכן שגם היא וגם בן זוגה הנוכחי הם פריקים של תשומת לב תקשורתית, כך שעד שהכומר מכריז "אתה יכול לנשק את הכלה" יש לקחת את הפרסומים בעירבון מוגבל.