מצבו הבריאותי של כוכב הקולנוע פטריק סוויזי ("ריקוד מושחת", "רוח רפאים"),שסובל בשנה האחרונה מסרטן הלבלב, מדרדר. לאחר שנודע לו כי המחלה התפשטה גם לכבד, ביקש השחקן בן ה- 56 מבני משפחה וחברים להגיע אליו כדי שיוכל להיפרד מהם כראוי.

סוויזי חש בתקופה האחרונה כי המצב מחמיר, כך מדווח מגזין ה-מגזין ה- National Enquirer, וכי הוא לא מצליח ללכת כמה צעדים מבלי להרגיש שהוא עומד להתעלף ולאבד את קצב הנשימה.

השחקן, שעד לפני זמן לא רב הצטלם במשך 12 שעות ביום לסדרה "The beast", שבה גילם סוכן סמוי לשעבר, עבד ותפקד למרות המחלה הודות לטיפולי הקרנה שעבר. אלא שדווקא כשנדמה היה כי הוא מצליח להחלים, חלה ההידרדרות קשה כתוצאה מהתפשטות המחלה.

בראיון לברברה וולטרס בתחילת השנה סיפר סוויזי כי לפי הסטטיסטיקות נותרו לו שנתיים לחיות אך הוא מתכנן להילחם עד הסוף כדי להאריך ימים.

פטריק סוויזי (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
סווייזי. עד לא מזמן עבד בפול גז | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

עוד ב-mako בידור: סנדי מחפשת דירה, אקי בא לעזור. לאנג'לינה ג'לי נמאס מזה שברד פיט מעשן סמים אז היא נתנה לו אולטימטום. ג'יין פונדה ודני גלובר חתמו על עצומה נגד המחווה לקולנוע הישראלי, הישרדות מפסידה ברייטינג לנבחרת ישראל ומי מנבחרת כוכב נולד התחיל עם רוני דלומי?