קורטני קוקס ודיוויד ארקט (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
קורטני קוקס ודיוויד ארקט. השמועות על הבגידות נכונות? | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
ג'ניפר אניסטון, הכיני את הספה: יש סיכוי שהחברה הטובה שלך, קורטני קוקס, תגיע בקרוב להתנחל אצלך. קוקס ובעלה ב-11 השנים האחרונות, דיוויד ארקט, נפרדים, כך פרסם האתר TMZ. על פי הדיווחים, השניים נפרדו כבר לפני כמה חודשים, וארקט אפילו צולם בחודש שעבר ללא טבעת הנישואין שלו. לבני הזוג יש ילדה בת 6, קוקו, שהסנדקית שלה היא לא אחרת מאשר אניסטון.

לאחר שהשמועות הפכו לדיווחים של ממש באתרי הרכילות בארה"ב, פרסמו השניים הודעה רשמית בנוגע לפרידה: "הסכמנו לפרידת ניסיון למשך זמן מוגדר", אמר הזוג. "הסיבה לפרידה זו היא הרצון להבין את עצמנו טוב יותר ואת התכונות שאנחנו מחפשים בבן זוג בנישואין. אנו נשארים חברים טובים והורים אחראיים לבתנו, ואנחנו עדיין אוהבים אחד את השניה מאוד".

נכון, כבר שמענו על הרבה סלבריטאים שנפרדו "כידידים", אבל במקרה הזה יתכן ומדובר בחברות אמת – על פי האתר, הפרידה בין השניים היתה ידידותית כל כך, עד שלא עורבו עורכי דין בעניין.

הסיבה לפרידה, עם זאת, נותרה בגדר תעלומה. על פי השמועות, ארקט נראה מתרועע עם צעירה בשם ג'זמין וולץ, מלצרית שכבר נראתה בעבר מתנשקת ומתחבקת עם גברים מפורסמים אחרים כמו ראיין סיקרסט, כריס פיין ואפילו הצעיר ג'סי מקרתני. קוקס, מצידה, נצפתה בערב רומנטי עם הקולגה שלה מ"קוגר טאון", בריאן ואן-הולט.

השמועות על בגידות מצד שני בני הזוג לא אוששו מעולם, אבל כך או כך, מדובר בהלם גדול: קוקס וארקט, שהכירו ב-1995 על הסט של "צעקה", נחשבו לאחד הזוגות היציבים בהוליווד. למעשה, סרט נוסף בסדרת סרטי האימה בכיכובם עתיד לצאת לאקרנים ב-2011. בינתיים ייאלצו השניים להתמודד עם הסרט הפרטי שלהם, שבתקווה לא יהיה מפחיד באותה מידה.

>> ועכשיו למשהו שונה לגמרי: אשטון ודמי מתחתנים. כן, שוב