אין תמונה
ברון כהן כברונו. דווקא יש לו מצפון

סצנה בהשתתפותה של לה טויה ג'קסון הוסרה ברגע האחרון מהסרט "ברונו", בכיכובו של סשה ברון כהן, בעקבות מותו הפתאומי של אחיה מייקל ג'קסון ביום חמישי האחרון. מפיקי הסרט, שעתיד לעלות ב-10 ביולי בארה"ב, סרבו לחשוף מה בדיוק נאמר בסצנה המדוברת, אך ההערכה היא שנכללו בה הערות פוגעות הקשורות לאורך חייו הביזארי של הזמר המנוח.

ידוע כי בסצנה תועד ראיון מגוחך במיוחד של כתב האופנה האוסטרי ההומוסקסואל המוחצן אותו מגלם ברון כהן בסרט, עם לה טויה שנחשבה תמיד לילדה הרעה של שבט ג'קסון. הראיון התקיים כאשר לה טויה יושבת על גבו של גבר מקסיקני עירום ואוכלת סושי מגבו של גבר מקסיקני נוסף. דובר מטעם חברת יוניברסל, המפיקה את הסרט "ברונו", מסר בתגובה: "מתוך כבוד לאבלה של משפחת ג'קסון הוחלט לקצץ את הסצנה מתוך הסרט".

כזכור, יחסיה של לה טויה ג'קסון עם בני משפחתה בכלל, ואחיה מייקל בפרט, עברו במהלך השנים עליות ובעיקר ירידות. לה טויה נחשבה לפחות מוכשרת במשפחתה, ולטענתה סבלה במהלך השנים מדימוי עצמי נמוך ודיכאונות קשים.

בניסיונה להתפרסם בזכות עצמה בכל מחיר הצטלמה בשעתו למגזין פלייבוי, עברה אינספור ניתוחים פלסטיים (הסברה הרווחת הייתה שהיא מנסה להפוך עצמה לבת דמותו של אחיה המפורסם), ועוררה שערורייה עולמית כאשר הגיעה לביקור בישראל והכריזה במסיבת עיתונאים כי ידעה במשך שנים על נטיותיו המיניות של אחיה מייקל בכל הקשור לניצול מיני של קטינים, ואף קבלה איומים ברצח ממנהליו כדי להבטיח את שתיקתה.

5 ימים עם מייקל ג'קסון. טור אישי
האם העולם יחזה בהלוויה?
עולם הבידור נפרד
מי יזכה בילדים של ג'קסון?
עלייתו ונפילתו של מלך הפופ- הרגעים הגדולים
הקאמבק שכבר לא יהיה - הספד
גם גוגל קרס בפני מלך הפופ
אורי גלר מספיד את חברו הטוב
אז מה באמת קרה שם? המוות הפתאומי - כל הספקולציות
כל הפרטים על מותו של מייקל ג'קסון