ג'סיקה סימפסון עם מחשוף גרוטסקי
גם מטעויות לומדים

ג'סיקה סימפסון הגיעה השבוע לתוכניתו של ג'יי לנו, ומצאה לנכון ללבוש את השמלה הכי הדוקה שמצאה בסביבה. הכוכבת, שנמצאת בהריונה השני, הלכה על שמלה מנומרת של "דולצ'ה וגבאנה" שהדגישה לא רק את הבטן המתעגלת שלה, אלא גם את החזה שממשיך לגדול.

ערוץ הרכילות המוביל בישראל גם בפייסבוק - עשו לנו לייק

סימפסון צחקה על ההריון השני והלא צפוי מארוסה אריק ג'ונסון, שהגיע חודשים ספורים אחרי לידת בתה הראשונה מקסוול. "כבר היו לנו שני תאריכי חתונה שונים, אבל הוא כל הזמן מכניס אותי להריון", אמרה. "אנחנו עושים את זה הפוך, אני יודעת... אני פשוט אשתדל לסגור את הרגליים הפעם, אני מניחה".

סימפסון גם פתחה לראשונה על הנסיבות שהביאו אותה להיכנס להריון שוב, באופן לא מתוכנן כמובן. "כנראה שזה היה חלק מהתוכנית של אלוהים. הייתי בשוק לגמרי כי עברתי המון שינויים הורמונליים, בניסיון לחזור להיות ג'סיקה הישנה ומלאת החיים. אתה יודע, זה היה כמו סטוץ ללילה אחד, ואז זה מה שקרה שוב!".

ומה עם הדיאטה? נראה שבניגוד להריון הקודם, ג'סיקה מצליחה לשמור על משקל תקין הפעם. "פשוט שמחתי להיות בהריון ואפילו לא עליתי על המשקל", אמרה על ההריון הראשון, בו העלתה עשרות קילוגרמים. "לא הבנתי כמה משקל אפשר להעלות במהירות שכזו. לא עשיתי החלטות בריאות וטובות בכלל".

ג'סיקה סימפסון עם מחשוף גרוטסקי
א-לה קוקו

ג'סיקה סימפסון עם מחשוף גרוטסקי
בהצלחוש