בהודעה שאי אפשר להגדיר אותה כפחות מטרגית, הודיעה אמש קלאודיה שיפר, אחת מדוגמניות העל הגדולות בכל הזמנים, כי היא אינה מתכננת לחזור למסלול. הידיעה מגיעה על רקע הודעתה של נטליה וודיונה, קולגה של קלאודיה, שסיפרה כי בכוונתה לחזור למסלול הדוגמנות לאחר היעדרות של יותר משמונה שנים.

"גמרתי עם המסלול", הכריזה שיפר, בת ה-39 ואם לשניים, שרק לאחרונה דיגמנה עבור קמפיין לחברת האופנה "איב סאן לורן". "אני לא אתגעגע לזה", סיפרה שיפר. "אני עדיין מדגמנת אבל המסלול לא חסר לי".

הדיווה הגרמנית ששומרת על גזרתה בעולם הדוגמנות כבר יותר מ-20 שנה ציינה בנוסף, כי "היום אני יכולה לשבת מהצד ולהסתכל על הבגדים ולהבחין בכל פרט מהם. הדבר הזה הולם אותי יותר מהכל".

שיפר, על כל 181 הס"מ שלה, פרצה לתודעה יחד עם דוגמניות על כמו סינדי קרופורד, נעמי קמפבל, קייט מוס ולינדה אוונג'ליסטה. בכל מקרה שיפר לא צריכה לעבוד בפרך אחרי שרווחיה בקריירה מוערכים בכ-38 מיליון ליס"ט - משהו כמו רבע מיליארד שקלים.

עוד ב-mako בידור: קלי קלארקסון הוסיפה לעצמה כמה קילוגרמים; השורדים מתפצלים; מורן אטיאס מתרסקת לתוך טיימס סקוור; הרומן של לטרמן: עכשיו התמונות.