אין תמונה
כל העולם במה

כשזה מגיע לנישואיה של קים קרדשיאן, נדמה שכבר אי אפשר לחדש לנו כלום – אבל מסתבר שנותרו עוד כמה סודות בארון. ג'ונתן ג'קסון, יחצ"ן הוליוודי ידוע שעבד עם קים, לטענתו, בין 2007 ל-2009, הגיע לקדם את ספרו החדש בתוכנית הבוקר "גוד דיי" ועל הדרך חשף כמה דברים על לקוחתו לשעבר.

"ברור שזה היה מבוים", אמר ג'קסון על חתונת החלומות של קים. "היו כבר חוזים בערוץ 'E!' לצלם את האירוע. כל התוכנית היתה מבוימת מא' ועד ת'. הכל היה כתוב מראש". לדבריו, הטבעת שהעניק קריס האמפריז לארוסתו לא היתה שלו מלכתחילה, וגם הגירושין היו עניין ידוע מראש: "היא ידעה שבועות לפני החתונה שהיא לא רוצה לעשות את זה. היא אף פעם לא התגברה על האקס שלה, רג'י בוש", הוא אמר.

ג'קסון חשף גם שזו היא לא הפעם הראשונה בה קים משתמשת במוטיב הנישואין המזויפים כדי למשוך את צלמי הפפראצי ולהרוויח עוד כמה דולרים. הוא מספר כי בזמן שעבד איתה, "היא יצאה לקניות עם אימא שלה וסבתה ואנחנו אמרנו, 'בואי נעשה משהו שיביא לך יותר פרסום'. היא אמרה 'מושלם, אני אלך לחנות טבעות ואצא משם כאילו רג'י בוש הציע לי נישואין'".

קים, כצפוי, לא נשארה חייבת, ושכרה בתגובה את עורך הדין מרטי סינגר. סינגר טוען כי היא וג'קסון עבדו יחד פעם אחת לפני שנים, וכי "קים לא זוכרת מי הוא בכלל". קרדשיאן תובעת את ג'קסון על הוצאת דיבה והפרת הסכם הסודיות שעליו חתם בזמן שעבדו יחד, אך הוא מכחיש שחתם על מסמך כזה.

סינגר ציין כי היא דורשת 200 אלף דולר והוסיף "כל מה שהוא אומר זה שקר ושטויות. הבחור הזה פשוט רוצה לקדם את עצמו בשביל 15 דקות של תהילה". אולי היא בכלל היתה צריכה להתחתן איתו, אם כך?

קים קרדשיאן בירח דבש
נשאלת השאלה - האם גם מה שהלך בליל הכלולות היה מבוים? | צילום: Splashnews