אחרי הדיווחים על הקאמבק של ג'ניפר לופז לבן אפלק, האם אנחנו בדרך לאיחוד נוסף מהניינטיז? כלי התקשורת בארה"ב מדווחים כי ביום שישי האחרון, 11 ביוני, אנג'לינה ג'ולי נצפתה יוצאת ונכנסת ממתחם דירות יוקרתי בברוקלין שבניו יורק, שם מתגורר בעלה לשעבר הראשון, השחקן ג'וני לי מילר. השניים הכירו כאשר כיכבו יחד בסרט "האקרים" משנת 1995. מגזין Page Six פרסם את תמונות הפפראצי של השחקנית יוצאת נכנסת מהבניין, כאשר על פי ההערכות דירת השחקן שווה כ-3 מיליון דולרים.

הכוכבת בת ה-46 הייתה מוסתרת במעיל טרנץ' ארוך ובמסכת פנים. בתמונות היא נראית נכנסת לבניין כשהיא נושאת ארנק של לואי ויטון ובקבוק יין של פיטר מייקל, שעולה כמה מאות דולרים. על פי הדיווחים, ג'ולי עזבה את הבניין לאחר שלוש שעות, בסביבות השעה 22:30.

מילר וג'ולי, אשר נשארו ביחסים ידידותיים מאז הגירושים שלהם בשנת 1999, עדיין לא הגיבו לדיווחים או לתמונות.

טיימליין אנג'לינה ג'ולי

הבילוי של ג'ולי מגיע מספר ימים לאחר שנסעה לטיול בניו יורק לכבוד יום הולדתה עם כל ששת הילדים שלה ושל האקס בראד פיט. המשפחה טסה לשם כשבוע לאחר שבית המשפט העניק לפיט וג'ולי משמורת משותפת על חמישה מהילדים, שהם עדיין קטינים. ג'ולי ופיט, שהם גם ההורים של מדוקס בן ה-19, נפרדו לפני יותר מחמש שנים, כשהשחקנית הגישה בקשה לגירושין.

למילר הבריטי יש בן משותף עם השחקנית מישל היקס, שאיתה התחתן בשנת 2008. השניים התגרשו בשנת 2018, אבל הם ממשיכים להעלות תמונות לעמודי האינסטגרם שלהם ביחד עם בנם.

בשנת 2017, כשנשאל מילר האם הוא עדיין שומר על קשר עם ג'ולי, אמר מילר ל-Stuff.co.nz, "כן, אנחנו עדיין חברים". בשנת 2014 אמרה ג'ולי ל-BuzzFeed כי מילר הוא "עדיין חבר נהדר שלה". מילר תמך ועבד עם ג'ולי, גם לאחר שהם נפרדו. כך, למשל, בשנת 2011 הוא והיקס השתתפו בפריימירה בלוס אנג'לס של "בארץ של דם ודבש", הסרט העלילתי הראשון שביימה ג'ולי.

הרומן של ג'ולי ומילר החל בזמן שצילמו את הסרט "האקרים", שעוקב אחר קבוצת תיכון האקרים ומעורבותם במזימת סחטנות תאגידית. הם סיימו את מערכת היחסים כשהסרט יצא ולאחר מכן חזרו להיות ביחד. השחקנים נישאו בשנת 1996 בטקס אזרחי קטן, שהשתתפו בו רק אמה של ג'ולי והחבר הכי טוב של מילר. החתן לבש חליפה מעור שחור והכלה לבשה מכנסי גומי שחורים וחולצה לבנה, כששם החתן כתוב עם הדם שלה, על גבה, אותו כתבה עם מחט כירורגית נקייה. כשנשאלה ג'ולי על הצעד החריג היא אמרה, "זה בעלי. אני עומדת להתחתן איתו, אפשר להקריב קצת כדי שיהיה באמת מיוחד".

בשנת 1997, כ-18 חודשים לאחר שנישאו, ג'ולי ומילר נפרדו. את הבקשה לגירושין היא הגישה בשנת 1999, והיא הושלמה בשנה שלאחר מכן, קצת לפני שהשחקנית התחתנה עם השחקן והבמאי בילי בוב ת'ורנטון בלאס וגאס. השניים גם ענדו תליונים המכילים טיפות מהדם של השני במהלך מערכת היחסים שלהם, שהייתה גם היא קצרה. ג'ולי הגישה בקשה לגירושין מת'ורנטון בשנת 2002 לאחר שנתיים של נישואים.