אין תמונה
נעמי קמפבל. על תוספות שיער משלמים, בשיער

 מבט ראשון בתמונות של נעמי קמפבל, שמתכוננת כאן לצילומי קמפיין למעצב דניס באסו בניו יורק, עלול לגרום לכם לחשוב שדוגמנית העל חמת המזג שוב הסתבכה באיזו קטטה או בהתפרצות זעם, ושהשיער הארוך שלה פשוט נתלש ממקומו כחלק מסערת רוחות.

אלא שהתשובה לשאלה "מה לעזאזל קורה לשיער של נעמי?" פשוטה יותר: מסתבר שקמפבל (40) סובלת מתופעה שנקראת אובדן שיער מתיחתי, כפי שמגדירים אותה המומחים, כלומר- התקרחות שנובעת משימוש בתוספות שיער.

אין תמונה
עכשיו אני קירחת...

 שנים של שימוש בהארכות ובתוספי שיער מתחו את שורשי השערות הטבעיים של נעמי, וכוח המשיכה פשוט גרם לשיער שלה להישבר בצדדי הראש ובקו המצח, שם השיער חלש יותר. קמפבל התפרסמה בזכות השיער הארוך והחלק שלה – למרות שבמקור, היא בכלל מתולתלת.

מדובר, מסתבר, בתופעה די ידועה, שיכולה להיגרם גם ממתיחה של השיער לקוקו או צמות - אלא שבמקרה של תוספות שיער, בגלל המתיחה הקבועה, הנזק הוא תמידי והשיער לא חוזר לצמוח במקומות שנתלש. קמפבל, אגב, לא לבד – סלבריטאיות כמו פאריס הילטון, ויקטוריה בקהאם, בריטני ספירס וטיירה בנקס סובלות בדיוק מאותה תופעה.

בארץ עוד לא נתקלנו במקרים כאלה אצל ידועניות, אבל היינו ממליצים לכאלה שנוהגות להוסיף תוספות דרך קבע – כמו נינט או עינב בובליל – לשקול לעבור לפריזורה טבעית. אתן לא רוצות לגמור כמו שאולי, נכון?

אין תמונה
...עכשיו אני לא

 << תודו שהתגעגעתם ליהודה נינט