כריס בראון בעבודות שירות
יאללה לקלבוש

ריהאנה אולי סלחה לכריס בראון על כך שפוצץ לה את הצורה במכות לפני כמה שנים בדרך לטקס ה"גראמי", אבל בית המשפט עדיין לא סלח.

התובע המחוזי בלוס אנג'לס פתח בחקירה נגד בראון בטענה שכריס זייף את מסמכי עבודות השירות שלו, ולא השלים את כל השעות שנגזרו עליו בעקבות תקיפתה של האקסית לשעבר.

מפקד המשטרה בריצ'מונד שבוירג'יניה, שם ריצה בראון את עונשו, שלח מכתב רשמי לבית המשפט בספטמבר האחרון ובו אישר שהזמר האלים השלים כ-202 ימים בעבודות שירות – זאת, למרות שנדרשו ממנו רק 180 ימים.

על פי המסמך, כריס עבד באיסוף אשפה בוירג'יניה – ואף תועד על ידי צלמי פפראצי בזמן העבודה המשפילה – וגם עזר במרכז לילדים, שנוהל על ידי אימו. אלא שהתובע המחוזי טוען שבראון השלים אחוז קטן מאוד מהעבודות, וכי באחד המקרים בהם טען שאסף אשפה, הוא היה למעשה על מטוס פרטי בדרך לקאנקון.

התובע המחוזי טוען שלבראון ולמפקד המשטרה היו יחסים קרובים עוד קודם לכן, ומקורות שונים מאשרים את טענותיו: במשטרה הודו שפיקחו על כריס בעבודה רק ב-9-10 מהפעמים שבהן נדרש להגיע, וחברי צוות במרכז לילדים טענו שמעולם לא ראו את כריס עובד במקום.

עורך דינו של בראון הגיב על הטענות וקרא לתביעה הזו "מביישת ומביכה". "בעיקרון, היא מכנה את כל שוטרי משטרת ריצ'מונד ואת אגף עבודות השירות בוירג'יניה 'שקרנים'", אמר. קשה לנו לחשוב על משהו אירוני יותר מכך שבראון יישלח לכלא על תקיפתה של ריהאנה – בדיוק כשהיא מחליטה להודות סוף סוף בפומבי שהם שוב ביחד.

כריס בראון בעבודות שירות
תזהר לא להפיל את הסבון במקלחת

ערוץ הרכילות המוביל בישראל גם בפייסבוק - עשו לנו לייק