קים קרדשיאן וקנייה ווסט מוערכים יחד בכ-170 מיליון דולר, אבל מתגוררים בשנה וחצי האחרונות אצל אמה של קים, קריס ג'אנר. הם אמנם לא הומלסים – השניים רכשו לפני שנתיים בית ענק בבל אייר שעדיין עובר שיפוצים נרחבים – אבל אין ספק שהסידור הזה מתחיל להימאס על כל הצדדים.

אז הנה חדשות טובות עבור אימא קריס: על פי דיווחים בחו"ל, קימייה רכשו לאחרונה בית ענק נוסף ב-20 מיליון דולר, והוא ממוקם חמש דקות נסיעה מביתה. אם זה לא מספיק, הוא גם היה שייך בעבר לליסה מארי פרסלי, בתו של אלביס.

הבית בשכונת הידן הילס שבלוס אנג'לס מתפרש על פני 14 אלף מ"ר ונחשב ל"פנינה" של האזור. הוא כולל שתי בריכות - אחת עם מגלשה לבת נורת' ווסט - שני כרמים, שני חדרי ספא, שני אזורי ברביקיו וחדר משחקים ענק.

עוד ב-mako סלבס:

מקורות טוענים כי קים שמה עין על הבית לפני כמה חודשים ואמרה לכל מי שהיה מוכן להקשיב שזהו "בית החלומות" שלה. היא וקנייה הגיעו כמה פעמים לבחון את הבית, בנסיעה על טוסטוס מביתה של קריס כדי לא למשוך את תשומת לב הפפראצי.

אז מה יעלה בגורלו של בית החלומות הקודם של השניים בבל אייר, שנרכש בזמנו ב-11 מיליון דולר? מקורות טוענים כי בני הזוג החליטו להמשיך בשיפוצים ולמכור אותו ברווח.

"הם רצו שטח גדול יותר מהבית בבל אייר, אז הם יקנו את הבית החדש ויהיו להם שני בתים", אמר המקור. "אבל הם מתכוונים למכור אותו כשהשיפוצים ייגמרו, ולעבור להידן הילס. הוא יותר פרטי ומוגן". ומה עם איזה נכס בנתניה?

קים וקנייה קונים בית אוגוסט
תופסת שטח נרחב, אפשר לומר

קים וקנייה קונים בית אוגוסט
בריכה אחת מתוך השתיים

קים וקנייה קונים בית אוגוסט
כל הקרדשיאנס צריכים להיכנס איפשהו, לא?

קים וקנייה קונים בית אוגוסט
מה עם חדר אוכל פרטי לרוב?

קים וקנייה קונים בית אוגוסט
תתכוננו להרבה סלפיז מהחדר הזה

קים וקנייה קונים בית אוגוסט
חדר לאחסון הבגדים. סליחה, המחשופים

קים וקנייה קונים בית אוגוסט
זוג צנוע, סך הכול

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +