אין תמונה
פרינס מייקל והויטילגו. האם הוא הולך בדרכו של אביו?

בזמן שכל העולם מתאבל ומנציח את זכרו של מייקל ג'קסון במלאת שנה למותו, מתפרסמות בתקשורת תמונות של ילדיו: פרינס מייקל (13), פאריס (12) ובלאנקט (8) משכשכים להנאתם בים בחופשה בהוואי.

למראית עין נדמה שהילדים מצליחים להמשיך הלאה ולחיות למרות הטרגדיה שעברו, אך במבט שני, התמונות הללו מוכיחות כי הקשיים הכרוכים במורשת המשפחתית ממשיכים לרדוף אותם גם אחרי מותו של מייקל.

פרינס מייקל הבכור, מסתבר, ירש מאביו את מחלת העור ויטילגו, שהפכה אותו משחור ללבן עם השנים. מדובר במחלת עור גנטית שמתבטאת בכתמים לבנים ובהירים שמופיעים על העור. המחלה אינה גורמת לכאבים, אבל גם לא ניתנת לריפוי, ובמקרה של מייקל היא הפכה את חייו לסיוט מתמשך – האשימו אותו בכך שעבר ניתוחים קוסמטיים כדי להפוך ללבן, קראו לו גזען, והשתמשו בצבע עורו כדי להוכיח עד כמה הוא תימהוני.

באופן אירוני, להופעת הכתמים הלבנים אצל פרינס יש גם משמעות חיובית - המחלה מוכיחה כי יש קשר גנטי בינו ובין מייקל, זאת בניגוד לפרסומים שצצו מיד עם מותו של ג'קסון, לפיהם הוא אינו אביהם הביולוגי של שלושת הילדים.

אמצעי תקשורת שונים טענו כי אביהם האמיתי הוא ארנולד קליין, רופא העור של ג'קסון ומעסיקה לשעבר של דבי רו, אימם של הילדים. שמועות אלה לא הוכחו מעולם, וכעת מתפרסמת הוכחה לשקריותן – חבל רק שמדובר בהוכחה עצובה כל כך.

אין תמונה
שלושת הילדים בחופשה בהוואי. החיים ממשיכים
אין תמונה
פאריס ג'קסון בחופשה בהוואי. ביולוגית, אחרי הכל