ליידי גאגא בתחתונים
היי, איזה רזה!

 זה היה צפוי למדי: כמו כל סלבריטאית שמשמינה בצורה דרסטית וחוטפת על הראש ממדורי הרכילות, גם ליידי גאגא החליטה להפוך את העלייה האחרונה שלה במשקל לאג'נדה שלמה נגד הפרעות אכילה.

אחרי שצולמה בהופעה בלבוש חושפני, שגילה שהעלתה כ-12 ק"ג, גאגא סיפרה בראיון לתוכנית רדיו שהאשם הוא אביה, שמאכיל אותה אוכל איטלקי משמין בכל פעם שהיא בניו יורק. אלא שבימים האחרונים החלה גאגא לשיר פזמון אחר, והעדיפה לצאת מהארון בכל הקשור להפרעת האכילה הפרטית שלה.

בשלישי האחרון פרסמה הליידי באתר שלה תמונות של עצמה, לבושה בחזייה ותחתונים צהובים, תחת הכותרת "בולימיה ואנורקסיה מאז שהייתי בת 15". היא העלתה תמונה נוספת שכותרתה "אבל היום אני מצטרפת למהפיכת הגוף", ולאחר מכן שתי תמונות נוספות תחת הכיתובים: "לעודד אומץ" ו"לגדל קצת מאדרפקינג חמלה".

התמונות, לדבריה, היו חלק מהקמתה של תנועה חדשה – " A Body Revolution 2013" (מהפיכת הגוף 2013) שאמורה לעודד קבלה עצמית ודימוי גוף חיובי. ההשראה לקמפיין צמחה מהקרן שהקימה גאגא עם אימה ונועדה לעצור את האלימות והבריונות ולקבל את השונה.

ליידי גאגא בתחתונים
טוב הבנו את כוסית

"היו אמיצים ותחגגו עימנו את ה'פגמים' שהחברה מוצאת בנו. מי ייתן שנהפוך את הפגמים הללו למפורסמים, ונגדיר מחדש את כל מה שרע", כתבה למעריציה.

שלא במפתיע, המהלך הזה עבד מצוין: המעריצים הציפו את האתר בתגובות ותמונות של עצמם בתחתונים וחלקו את סיפוריהם האישיים, על התמודדות עם הפרעות אכילה שונות.

"אני המומה מרוב גאווה ורגשות בימים האחרונים. בעיקר אסירת תודה", כתבה גאגא הנרגשת למעריצים באתר. "אתם גאים להיוולד ככה, ואמיצים בפגיעות שלכם בתוך הקהילה הזו. לראות את כולכם יוצרים אזור בטוח ברשת שבו אנשים יוכלו להפגין חמלה היא המתנה הגדולה ביותר שיכולתם לתת לי".

ליידי גאגא בתחתונים
אולי די?
ליידי גאגא בתחתונים
קישטא
ליידי גאגא שמנה
מעדיפים אותך ככה
_OBJ