יו הפנר וארוסתו (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
הפנר וארוסתו. מה זה 60 שנה בין אוהבים? | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

בשורה טובה לכל הרווקות, שמחכות שהחבר שלהן יציע להן כבר נישואין: מסתבר שגם הפרפר הכי גדול מוכן בסוף להתמסד – בתנאי שהוא מוצא את האחת.

במקרה של יו הפנר בן ה-84, האחת היא הדוגמנית קריסטל האריס (24), חברתו מזה שנתיים ומי שהצליחה לגרום לו לכרוע ברך ולהציע נישואין. טוב, אולי לא ממש לכרוע – בגילו המתקדם כנראה שהפנר לא ממש מסוגל לאקרובטיקה כזאת, אבל הבנתם את הרעיון.

על ההצעה המרגשת סיפר הפנר לעוקביו בטוויטר: "אחרי שצפינו בסרט הלילה, אני וקריסטל החלפנו מתנות. נתתי לקריסטל טבעת. ללא ספק, ערב חג מולד שייחקק בזיכרון", הוא צייץ. "כשנתתי לקריסטל את הטבעת, היא פרצה בבכי. זהו חג המולד המאושר ביותר".

אחרי כמה שעות, הפנר הבין שיש צורך בהבהרות והסביר: "כן, הטבעת שנתתי לקריסטל היתה טבעת אירוסין. לא התכוונתי להפוך את זה לתעלומה מסתורית. חג מולד שמח מאוד לכולם".

יו הפנר וקריסטל האריס (צילום: Jim Ross, GettyImages IL)
לאהבה אין גיל. האמנם? | צילום: Jim Ross, GettyImages IL

הפנר והאריס החלו לצאת יחד בינואר 2009, בזמן שעורך "פלייבוי" היה במערכת יחסים מקבילה עם השפנפנות התאומות קאריסה וכריסטינה שאנון. אחרי שהבין שהאריס היא האחת, יו סיים את הקשר עם התאומות בתחילת השנה הנוכחית ובאפריל אף העביר את כל חברותיו לשעבר מאחוזתו אל בית השפנפנות הסמוך, כדי להוכיח לאהובתו עד כמה הוא נאמן לה.

למרות שסיפר בעבר שבילה בחייו עם אלפי נשים, הפנר היה נשוי רק פעמיים בחייו. הוא התגרש ממילדרד וויליאמס ב-1959 אחרי עשר שנות נישואין ושני ילדים, קריסטי (58) ודיוויד (55). הוא נישא שוב לשפנפנה קיברלי קונרד ב-89', והיא ילדה לו שני בנים נוספים – מרסטון (20) וקופר (19).

השניים נפרדו אחרי 9 שנים והתגרשו רשמית רק במרץ השנה – ככל הנראה כדי לפנות מקום לאשתו השלישית. למרות שאין לנו ספק שהפעם מדובר באהבה אמיתית – היינו מציעים בכל זאת לשקול הסכם ממון קטן. שיהיה.

>> משקפי המלך החדשים: המראה החדש של אייל גולן