יו הפנר וארוסתו (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
הפנר והאריס בימים יפים מאלו | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

הרוחות מסרבות לשקוט באחוזת פלייבוי, לאחר הראיון המשפיל שערכה האקסית של יו הפנר, קריסטל האריס, עם שדרן הרדיו הווארד סטרן. האריס (25) טענה בראיון שהסקס עם ארוסה לשעבר (85) ארך שתי שניות, וכי היא לא נמשכה אליו כלל. "הוא לא באמת מוריד את הבגדים. אף פעם לא ראיתי את הף עירום", הוסיפה.

הפנר, למרות הפאסון, החליט להגיב על הפגיעה הקשה בטוויטר שלו, וכתב: "קריסטל שיקרה לגבי יחסינו בתוכנית של הווארד סטרן, אבל אני לא יודע למה. אולי חבר חדש?".

מאוחר יותר הסיר את הטוויט, אך כשאחד מעוקביו שאל אותו מה היה שקרי בהצהרות שלה, ענה הפנר: "קריסטל שכנעה אותי שהיא מעריצה אותי. זה היה השקר הראשון".

עוקב אחר שאל אותו כיצד הוא מרגיש אחרי הראיון. "אני מרחם על קריסטל. היא נשמעת אבודה", ענה הפנר. הוא אף עדכן ש"הווארד סטרן ביקש ממני להגיב לראיון שלו עם קריסטל בתוכניתו מחר, אבל אני לא רוצה לזרוק אותה לכלבים".

כרגיל, למרות הפגיעה באגו ובתדמית, הפנר מקפיד להדגיש שאין סיבה אמיתית לרחם עליו: "אני מאושר להיות במקום טוב יותר עם החברות החדשות שלי, אנה סופיה ברגלונד ושרה בכארד". ככה זה, יש אנשים שאין להם אפילו חברה אחת, ויש אנשים שמחזיקים שתיים - ליתר ביטחון.