קים קרדשיאן ובר רפאלי
אתם רואים את זה? הם עושים על זה כסף | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL

נפלה עטרת ראשנו: אחרי פרסום הגדרות הפרטיות החדשות של אינסטגרם – בעקבות המכירה לפייסבוק - שיאפשרו לה למכור את תמונות המשתמשים האישיות לפרסום ללא הסכמה וללא תמורה, הגיבו כמה מהמכורים לרשת החברתית בזעם, ביניהם גם המשתמשות הכבדות בר רפאלי וקים קרדשיאן.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

"בדיוק קראתי את התנאים החדשים לשימוש באינסטגרם החל מה-16 בינואר", צייצה בר. "שוקלת ברצינות לסגור את החשבון שלי! זה לא בסדר". משמעות הדבר, להזכירכם, היא לא עוד תמונות אינסטגרם של בר מאחורי הקלעים בהשקות, או בביקיני בחופשה עם ציון ברוך ביוון.

גם קים ואחיותיה לא נשארו אדישות לחדשות המסעירות, ולא בכדי – המשפחה מרוויחה מיליונים כל שנה מפרסומות וקידומים שנעשים תמורת תשלום, וברור לגמרי מדוע הן חוששות שמישהו ינסה לגזור קופון על חשבונן.

"ממש אהבתי את אינסטגרם... אני צריכה לעבור על המדיניות החדשה. אני לא חושבת שזה הוגן", צייצה קים אמש. קלואי הצטרפה אליה וכתבה: "וואו, קראתי כרגע את המדיניות החדשה של אינסטגרם... כל כך עצוב, נראה שאצטרך למחוק את החשבון שלי אחרי ה-16 בינואר. מקווה שמשהו ישתנה".

בר רפאלי בביקיני בחוף
זיכרונות מאינסטגרם

 

גם קנדל ג'אנר, אחותן הצעירה, זעמה בטוויטר: "אולי אומרת ביי לאינסטגרם... מקווה שמשהו ישתנה", ואילו קיילי חתמה: "כנראה אמחק את החשבון שלי באינסטגרם אם החוקים הללו יעברו".

אבל הקרדשיאניות ורפאלי לא לבד. גם פינק הודיעה: "אני עוזבת את אינסטגרם היום. איזו באסה. כדאי שכולכם תקראו את החוקים החדשים שלהם". אמה רוברטס לא סיננה וכתבה בטוויטר: "אני כל כך כועסת על אינסטגרם!!! זה היה המקום השמח שלי. אני הולכת למחוק. אנחה. אבל לא עד שתתחיל השנה החדשה".

"אינסטגרם יוכל להשתמש בתמונות של כולם בפרסומות? בלי הסכמה? בחייכם!", כתב אנדרסון קופר, והוסיף: "יש עוד אפליקציית תמונות מומלצת?". אבל אוליביה וויילד הטיבה לנסח את מה שכולם חושבים: "פייסבוק, הידוע בכינויו האח הקטן והמוזר שגונב לך את כל הדברים, צא מהאינסטגרם שלנו! הרסת את המסיבה. אני שונאת אותך".

קים קרדשיאן טוויטר 2012
אל תעזבי אותנו! | צילום: twitter