בר רפאלי מקבלת זריקה
לא לשכוח כדורי מלריה!

חשבון האינסטגרם של בר רפאלי, כידוע, הוא מקור מידע רחב ומלא אנקדוטות. רק בשלושת הימים האחרונים פרסמה שם הסופרמודלית הבינלאומית לא מעט פרטים מביכים, מצחיקים ומעניינים על חייה, שלא היינו יכולים לגלות בשום דרך אחרת.

שימו לב, למשל, לתמונה הזו של בר המאושרת, מקבלת זריקה מסתורית בכתף. אם תהיתם מאיזו מחלה סובלת רפאלי, נרגיע ונעדכן שהיא פשוט התחסנה לקראת נסיעה קרובה לאפריקה, מדינה חמה עם אנשים רזים – מה שאומר, הרבה לקוחות לקו ההלבשה התחתונה שלה.

אבל עם כל הכאב הכרוך בזריקה, מסתבר שבר די מתה על עצמה – הגברת פרסמה גם תמונת ילדות שלה עם פוני זהוב תחת הכותרת "ב' הקטנה". אגב, בבלוג הרכילות הפופולארי Celebuzz פרגנו לה ולקחו את התמונה של "היפיפייה הישראלית" למדור שלהם, בו הם מבקשים מהגולשים לזהות מי הסלב שבתמונה.

אנחנו בכלל חושבים שהאג'נדה של בר בפרסום תמונת הילדות שלה היתה לתפוס בחור צעיר, ולא סתם בחור צעיר – אחד שלא מעט ילדות היו חולמות לתפוס. "ברצינות, עד כמה זה יהיה נורא אם אתחתן עם מישהו שצעיר ממני ב-10 שנים?" שאלה בר בטוויטר ותייגה את ג'סטין ביבר, לצד לינק לקליפ החדש שלו, "Boyfriend". אולי אם יהיה לה אחד, היא תפסיק לבזבז כל כך הרבה זמן ברשתות חברתיות.

בר רפאלי ילדה קטנה
גם בחו"ל הם יודעים שנשאר הפלא וכל זה