קרדשיאן הלבשה תחתונה (צילום:  יחסי ציבור )
בקרוב: במיטה של דייויד בקהאם | צילום: יחסי ציבור

אם תהיתם מי קונה את הבתים המפוארים של הסלבס, כשנמאס להם והם מחליטים למכור – התשובה היא, כמובן, סלבס אחרים. קחו לדוגמא את קים קרדשיאן ורובי וויליאמס, שמנסים לאחרונה – כל אחד בנפרד – לרכוש אחוזת ענק בעשרות מיליוני דולרים, שהיתה שייכת למפורסם אחר.

קרדשיאן, על פי הדיווחים, נפגשה עם מתווך באל איי כדי לארגן סיור ב"אחוזת בקהינגהאם", ביתם המפואר והענק של ויקטוריה ודיוויד בקהאם בהרדפורדשייר, אנגליה. בני הזוג קנו את הבית ב-1999 תמורת 2.5 מיליון ליש"ט והשקיעו בו כסף רב, כולל הוספת בריכת שחייה, מגרש גולף, מכון כושר, מנחת למסוקים, אולפן הקלטות ואורווה לסוסים.

האחוזה של הבקהאמים
האחוזה של הבקהאמים. מספיק מרווח לכל הקרדשיאנים? | צילום:

אבל אל דאגה – קים לא עוברת לאנגליה בזמן הקרוב. אם היא תחליט לקנות את הנכס ב-29 מיליון דולר, היא מתכוונת להשכיר את הבית למעריצים עשירים של בני הזוג, בזמן שהיא לא מתגוררת בו בעצמה.

אבל ביתם של הבקהאמים הוא לא הנכס היחיד שמעורר עניין אצל סלבס – גם ביתו של מייקל ג'קסון, שזוכה להתעניינות מפתיעה מצד הזמר הבריטי, רובי וויליאמס.

רובי היה הראשון לבחון את הבית אחרי שהוצע שוב למכירה ביום חמישי תמורת 24 מיליון דולר. האתר TMZ דיווחי כי וויליאמס עצר את מכונית הריינג' רובר שלו לפני הבית, הממוקם בבוורלי הילס, ונראה בוחן את הנכס.

וויליאמס כנראה יכול להרשות לעצמו את הבית ששכר ג'קסון עד מותו ב-2009, כיוון שהמתווכים שמראים אותו מוכנים להיפגש רק עם מי שיש לו יכולת כלכלית לקנות אותו. רובי הוא בעליו של בית אחר בשכונה, אותו רכש ב-16 מיליון דולר ב-2008. הוא מן הסתם ייאלץ למכור אותו אם יחליט לעבור לביתו של מייקל, אבל אנחנו בטוחים שיימצא איזה סלב סוג ז' ששאיפת חייו היא לגור בבית של רובי וויליאמס.

רובי וויליאמס (צילום: Gettyimages IL, getty images)
וויליאמס. פוזל לעבר האחוזה של ג'קסון | צילום: Gettyimages IL, getty images
האחוזה של מייקל ג'קסון
האחוזה של מייקל ג'קסון. בד קארמה | צילום: