גלריית ג'סיקה סימפסון 2012
מזל טוב?

למקרה שתהיתם איך יכול להיות שהאם הטרייה ג'סיקה סימפסון לא מצליחה להוריד את המשקל העודף שהעלתה בהריונה למרות החוזה עם "שומרי משקל" שמבטיח לה 4 מיליון דולר אם תעשה זאת – נמצאה התשובה.

הצהובון המפוקפק "סטאר" טוען כי הסיבה לכך ש"הגזרה של ג'סיקה לא נראית קרובה אפילו לאיך שנראתה קודם" היא, על פי מקורות, שהיא מצפה שוב לילד – שלושה חודשים בלבד לאחר לידת בתה מקסוול דרו.

הסימוכין לטענה המרתקת הזו? גניקולוגית שהתראיינה למגזין הסבירה שזה לא נדיר שאימהות טריות נכנסות להריון מיד אחרי הלידה. "נשים רבות מגיעות לבדיקה השגרתית שלהן שישה שבועות אחרי הלידה כשהן כבר בהריון, מתוך הנחה שהן לא יכולות להתעבר שוב כל כך מהר", אמרה ד"ר אליזבת' לאסטר.

עוד הוכחה לכך היא העובדה שסימפסון עצמה סיפרה בראיון שהיא וארוסה אריק ג'ונסון חזרו לעשות סקס כשלושה שבועות אחרי שבתם נולדה, למרות שמומחים ממליצים להמתין כשישה שבועות אחרי הלידה.

ולבסוף טוענים בצהובון כי בשל העובדה שחברת האופנה של סימפסון משיקה קו של בגדי ילדים, "הרבה יותר נכון כלכלית עבורה להיכנס להריון מאשר לרדת במשקל". אנחנו לא ממש השתכנענו, אבל מצד שני, כבר היו דברים מעולם. פשוט תשאלו את טורי ספלינג.