אין תמונה
ברי. אם יש לך שמש

אחרי שחגגה לפני שבועיים את יום הולדתה השלישי של הבת נאהלה, האלי ברי בת ה-45 לקחה את הזאטוטה ואת החבר הלוהט אוליבייה מרטינז לחופשה על החוף במאליבו, קליפורניה. ברי, שממש לא נראית בשנות הארבעים לחייה, נשארה בביקיני מחמיא שהוכיח לכולם בדיוק מדוע נבחרה על ידי המגזין "פלייבוי" לאחת מעשר הנשים הסקסיות בעולם.

את מרטינז (45), אקס קיילי מינוג ושרי גבעתי, ברי הכירה אחרי שנפרדה מבן זוגה בחמש השנים האחרונות, הדוגמן גבריאל אוברי. אוברי, אביה של נאהלה, נמצא בחודשים האחרונים בקרב משמורת מתמשך על בתו, לאחר שברי פנתה לבית המשפט וטענה כי היא חוששת לטובתה של הבת. אוברי, בתגובה, טען כי אין בסיס להאשמות וכי האלי מפגינה חוסר אחריות כאימא כשהיא מערבת את התקשורת בדיוני המשמורת ביניהם ובענייניהם המשפחתיים.

אין תמונה
לא מפתיע שהיא מככבת ברשימת הסקסיות השנתית של פלייבוי

ברי, מצידה, לא מפקפקת ביכולותיה האימהיות. בטקס פרסי ה-NAACP שנערך בתחילת החודש היא אמרה על בתה: "היא לא תאהב כל מה שעשיתי, אבל אני מקווה שהיא תעריך את זה. אני מקווה שהיא תעריך את זה שהעזתי להיות אני עצמי ותמיד עשיתי מה את שהאמנתי בו. אני מקווה שאלו תכונות שיעברו אליה".

לאחרונה קבע בית המשפט כי השחקנית זוכת האוסקר תוכל לקחת עימה את נאהלה לקווינס, שם היא מצלמת בימים אלה סרט חדש. אם הויכוח בינה ובין האקס יחמיר, אנחנו תמיד יכולים להמליץ על איזה סשן עם סופרנני.

אין תמונה
עם החבר, מריטינז. הביקיני כבר בילט אין
אין תמונה
עם ביתה בסט אחר של ביקיני
אין תמונה
למדה מאימא לעשות פרצופים תיאטרליים
אין תמונה
בלקברי במיטבו

>> מי עוד נכנסה לרשימת הכוכבות הסקסיות של פלייבוי? כנסו