אמי 2011 - היידי קלום וסיל
היידי וסיל. לא הכל היה מושלם בממלכה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

העולם הוכה בתדהמה לפני שמונה חודשים, כשהזוג האוהב והיציב למראה, סיל והיידי קלום, החליט להתגרש אחרי שבע שנות נישואין ושלושה ילדים משותפים. השניים פרגנו זה לזו בראיונות ולא ממש חשפו מה עמד מאחורי ההחלטה שלהם. עכשיו האמת יוצאת לאור, וזה לא הולך להיות נעים.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

הכל החל כשתמונות של קלום (39) עם שומר הראש שלה בארבע השנים האחרונות, מרטין קריסטן, התפרסמו במדורי הרכילות. קלום נראתה מחובקת עם קריסטן ומלטפת את גבו בזמן חופשה רומנטית בסרדיניה, מה שכנראה עורר את זעמו של סיל (49).

הזמר, שכבר תקף צלמי פפראצי באלימות לא פעם ולא פעמיים, הפתיע את כתבי האתר TMZ שפנו אליו לקבלת תגובה על התמונות, כשהסכים להתראיין בנושא. "תראו, חברים. זה מה שקורה כששני אנשים נפרדים. הם ממשיכים הלאה וזה אומר שהם גם יכניסו אנשים חדשים לחייהם. אני לא מצפה שהיידי תהפוך פתאום לנזירה, אבל כמו תמיד, מה שחשוב לי הוא בריאותם הנפשית של ילדינו".

אחרי הפתיחה הדיפלומטית הזו, סיל המשיך לשפוך את ליבו: "אני אהיה כנה – אם יש מישהו אחר בחייהם, אני כבר מעדיף שזה יהיה אדם מוכר. אני מניח שהדבר היחיד שהייתי מעדיף הוא ש... אני מניח שלא ציפיתי לזה ממנו, הייתי מעדיף שהיידי תראה קצת יותר איפוק ולפחות תחכה עד שניפרד לפני שתתחיל לנאוף עם צוות העובדים, כפי שקרה. אבל אני מניח שעכשיו יש לכם את כל התשובות שחיפשתם בשבעת החודשים האחרונים".

היידי קלום ושומר הראש
היידי ושומר הראש. התגברה מהר

הרמיזות לכך שקלום בגדה בו עוד לפני שהתגרשו לא עברו מעל לראשה של מנחת "פרויקט מסלול", שמיהרה להגיב אתמול באמצעות נציגיה: "עצוב שסיל צריך להתדרדר להתנהגות כזו, ולהפיץ שקרים על אם ילדיו".

למרבה האירוניה, בראיון שנתן בינואר מיד אחרי הפרידה, סיל עוד שמר על פאסון והסביר למראיין כיצד הצליחו השניים להתגרש בלי להתלכלך: "מה שצריך לעשות בסיטואציה כזאת הוא פשוט להישאר תרבותי ומכובד, לשמור על מקצועיות ולהבין שאנחנו לא האנשים היחידים על הכוכב הזה שעוברים דבר שכזה".

אלא שמקורבים לשניים מסבירים כי התנהגותו לאחרונה לא מפתיעה את מכריו: "סיל הוא אדם זועם באופן יוצא מהרגיל. זה מדהים", סיפר מקור. "הוא עבר מלשנוא את הפפראצי ולתקוף אותם לראיונות איתם".