קייטי הולמס וסורי קרוז
אוי לא. היא שוב כועסת | צילום: Jackson Lee / Splash News, Splash news

החופש הגדול האמיתי כבר נגמר מזמן, אבל החופש הגדול שהוא חייה של סורי קרוז לא ייגמר בקרוב. סורי (6) יצאה לבילוי סופ"ש עם אמא קייטי הולמס אתמול בפארק מק'קארן בברוקלין, לא מספיק רחוק מצלמי הפפראצי, מסתבר.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

השתיים טיילו יד ביד בפארק ואז עזבה סורי את אימה והתמקדה במתקנים המעניינים הרבה יותר, משל הייתה ילדה נורמלית ככל הילדים ולא נסיכה הוליוודית מתוקשרת.

קייטי אמנם עדיין מקדישה את רוב זמנה לסורי מאז הפרידה מהבעל טום קרוז, אבל מסתבר שהיא כבר עשתה טלפונים לכמה ידידים ותיקים שאיתם לא שוחחה כמה שנים טובות. אחד מהם הוא לא אחר מאשר ג'ושוע ג'קסון – פייסי מ"דוסון קריק" בשבילכם.

"זו היתה שיחה של חברים ותיקים", סיפר ג'קסון על הטלפון שקיבל פתאום מהאקסית. "משהו כמו 'או, היי, מה איתך? איך הולך?' 'יש לי ילדה', 'כן, זה מטורף, שמעתי על זה!'... זה היה נחמד. זה היה מאוד נחמד, למען האמת".

הולמס וג'קסון אמנם יצאו יחד בעונה הראשונה של הסדרה, אבל נפרדו כידידים והוא עצמו מתחזק בימים אלה מערכת יחסים עם דיאן קרוגר הגרמנייה. מצד שני, עם כל הזוגות הטלוויזיוניים שהתאחדו להם לאחרונה בחיים האמיתיים, לא היינו מאבדים תקווה בעניין.

קייטי הולמס וסורי קרוז
אולי ג'ושוע ייקח אותה לשעה | צילום: Jackson Lee / Splash News, Splash news