יו הפנר חתונה
כפיים

אחרי אירוסין מתוקשרים, פרידה מתוקשרת וקאמבק מתוקשר, נערכה אתמול בחשאי ובאינטימיות חתונתם של מייסד "פלייבוי" יו הפנר וארוסתו השפנפנה קריסטל האריס. הטקס נערך באחוזת "פלייבוי" בערב השנה החדשה, ונציגיו של הפנר אישרו את הפרטים.

 לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

כזכור, השניים נפרדו ביוני 2011 לאחר שהאריס (26) זרקה את הפנר (86) יומיים לפני חתונתם. אם זה לא מספיק, היא אף התראיינה וטענה כי הסקס עם הארוס השובב ארך כשתי דקות וכי היא לא נמשכת אליו כלל.

אבל שנה בדיוק לאחר מכן, ביוני האחרונה, האריס חזרה עם הזנב בין הרגליים לאחוזת "פלייבוי" והתחננה שהפנר ייקח אותה חזרה. למרבה ההפתעה, הוא הסכים.

"כשהחתונה לא התקיימה בפעם הראשונה, זה היה בגללי", אמרה האריס בדיפלומטיות בראיון לאחרונה. "הייתי צריכה לצאת ולחקור בחוץ ולקחת קצת פסק זמן מהף ומהאחוזה. התקופה שלי לבד באמת עזרה לי להבין שאני אמורה להיות כאן עם הף. היחסים שלנו טובים מאי פעם ואנחנו מאושרים מאוד".

יש להניח שהפנר, שהיה נשוי פעמיים בעבר ואב לארבעה ילדים, חתם על חוזה טרום-נישואין עם הגברת ההפכפכה. אבל אל דאגה – האריס לא יצאה בחוסר כל מהאירוסין וקיבלה טבעת חדשה, אחרי שמכרה את הקודמת ב-90 אלף דולר במכירה פומבית. 

אין תמונה
האריס על שער פלייבוי