אין תמונה
לפחות כריסטינה אגילרה לא ממחזרת את השמלה

שר כנראה עוד לא ממש התרגלה לכל תשומת הלב שלה היא זוכה לאחרונה בזכות הקאמבק שלה בסרט "בורלסק", לצד כריסטינה אגילרה. אחרת, אי אפשר ממש להסביר את התעקשותה של הכוכבת בת ה-64 לדפוק הופעה משונה בכל פעם שהיא נמצאת מול המצלמות.

הפעם, ללא ספק, מדובר בשיא חדש אפילו בשבילה: שר הגיעה לבכורה החגיגית בלונדון כשהיא חובשת פאה ג'ינג'ית (כהרגלה בקודש), לובשת שמלה חושפנית במיוחד ולפניה מודבקים סרטי הדבקה כירורגיים, שמשמשים למתיחת פנים מהירה.

טוב, זה לא סוד ששר עברה ניתוחים פלסטיים והיא גם לא ממש מסתירה את זה, אבל מכאן ועד לצאת לשטיח האדום עם מדבקות שנועדו למתוח את העור הרפוי – תודו שזה כבר מוגזם.

אין תמונה
שר והמדבקה. לא נעים

כל הפיאסקו הזה היה עוד יכול לעבור בשתיקה, לולא בחרה הגברת ללבוש שמלה בעיצובה של ג'וליאן מקדונלד, שנלבשה לאחרונה על ידי לפחות ארבע כוכבות נוספות, שאף אחת מהן לא עברה את גיל שלושים.

שר בחרה בגרסה שחורה של השמלה, שנלבשה כבר על ידי השחקנית מייגן פוקס, הזמרת שריל קול וסלבריטאיות בריטיות אחרות בגרסאות נוספות. מה עבר לה בראש מתחת לפאה הג'ינג'ית?

אולי המטרה הסופית של שר היתה לגנוב את ההצגה מהקולגה הצעירה שלה, אגילרה, ובכך היא בהחלט עמדה בהצלחה. לפחות אגילרה לא נראית בהריון לשם שינוי.

אין תמונה
מייגן פוקס. תודו שעליה זה נראה קצת יותר טוב
אין תמונה
מי שמביט בי מאחור חושב שאני מייגן פוקס

>> קבלו את המועמדים לטקס גלובוס הזהב2011