בוורלי הילס
גם זו עבודה לכוכב לשעבר | צילום: Denise Truscello, GettyImages IL

נראה שכוכבי "בוורלי הילס 90210" מחפשים כל תירוץ למפגש איחוד – בין אם זה בקמפיין ל"אולד נייבי", על סט של סרט של "הולמרק" או בסדרת ההמשך המבוטלת "90210".

הפעם, יש להודות, האיחוד הזה מוצדק מתמיד: ג'ני גארת' (41), שגילמה את קלי בסדרה המצליחה, הגיעה עם הקולגה לשעבר שאנון דוהרטי (42), הלא היא ברנדה, לבקר את החבר הוותיק איאן זירינג (סטיב) בלאס וגאס. לא כי הן התגעגעו לשיערו הג'ינג'י, אלא בגלל שהוא מופיע שם בימים אלה בתור... חשפן.

זירינג (49) מחלטר בחודש האחרון במלון "ריו" בווגאס ככוכב אורח במופע של הצ'יפנדיילס. "שחקנים ואמנים אף פעם לא יודעים מה יהיה הג'וב הבא שלהם, וכשהתקשרו אליי מהצ'יפנדיילס, הלסת שלי נפלה", סיפר. "זה הגיע בדיוק כש-TMZ  קראו לי שמן קבל עם ועדה. אני חובב בריאות וכושר וריקוד זה משהו שתמיד נהניתי ממנו, אז אמרתי – למה לא? זה באמת חלום שמתגשם!"

גם גארת' ודוהרטי הגשימו חלום והצטלמו עם זירינג והקוביות שלו. השתיים לא הצליחו להישאר אדישות למראה ופרצו בצחוק מתגלגל בזמן הצילום – למרות שאותנו כל הסיפור הזה קצת מעציב.

אולי הציטוט הזה של זירינג יצליח לעודד אותנו: "להיות מוקף בכל כך הרבה ישבנים גבריים עירומים זה קצת מבלבל. אף פעם לא יצא לי לעבור חוויה כזו במקלחות המשותפות". גם לא בשיעורי ההתעמלות בבוורלי היי? ההפסד כולו של ברנדון ודיוויד.

>> איזו כוכבת חשפה ישבן עסיסי וחוטיני?

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

בוורלי הילס
ברנדה קצת הזדקנה לנו | צילום: Denise Truscello, GettyImages IL

בוורלי הילס
קלי מתלהבת | צילום: Denise Truscello, GettyImages IL

אין תמונה
העיקר שאתן נהנות בנות | צילום: none

בוורלי הילס
סטיב בגיג של חייו | צילום: Denise Truscello, GettyImages IL

אין תמונה
מנצלות את המפגש לזמן בנות | צילום: none