ליידי גאגא מעשנת סמים
לנשום עמוק

היא מתיימרת לשמש מודל לחיקוי עבור מעריציה הצעירים בכל העולם ולהוות דוגמא לכל האאוטסיידרים באשר הם, אבל לא בטוח שכולם יאמצו את משנתה של ליידי גאגא בכל הקשור לשימוש בסמים קלים.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

הזמרת צולמה בטלפון נייד על ידי אחד מהצופים בהופעתה באמסטרדם השבוע, כשהיא מעשנת ג'וינט ענק שנזרק לעברה מהקהל. הליידי נראתה בוחנת בתשומת לב את הפריטים שנזרקו אליה, בהם חפיסת סיגריות אותה דחתה בשאט נפש, לפני שהרימה את הג'וינט וביקשה לבדוק "האם הוא אמיתי".

לאחר שאישרה כי אכן מדובר במריחואנה, גאגא הדליקה את הג'וינט לקול תשואות הקהל, שאפה כמה שאיפות וזרקה אותו חזרה אליהם. "זה לא מספיק בשביל למסטל אותי", אמרה להם בין צחקוק לצחקוק.

מאוחר יותר צולמה הכוכבת כשהיא לובשת חולצת טריקו עם הדפס של עלי קנאביס ומדברת על ה"אני מאמין" שלה בכל הקשור למריחואנה: "כולם אומרים שזה סם, אבל עבורי זה כמו סמל השלום החדש. זה אומר פשוט שכולם צריכים לקחת נשימה. כן, קנאביס חופשי. חופש!"

גאגא אף סיפרה שהיא שואפת להיפגש עם הנשיא אובמה ולשכנע אותו להפוך את המריחואנה לחוקית, ואפילו תתראיין על כך לאופרה ווינפרי ביום למחרת. "זה שינה לי את החיים ועזר לי להפחית בשתיית אלכוהול", אמרה. "זו היתה חוויה רוחנית עבורי ועבור המוזיקה שלי".

לא בטוח שהצופים שזכו בשארית הג'וינט של הליידי חולקים את אותן הדעות, אך הם בהחלט יוכל להרוויח לא מעט באי-ביי.

 

ליידי גאגא מעשנת סמים
מרגישה טושטוש

ליידי גאגא מעשנת סמים
תאונת סטיילינג קלה, מבט מלפנים ומאחור